NEWS & ARTICLES

Nezapomeňte na tatínky a potěšte je dárkem z Lush limitovaná kolekce ke Dni otců!

Ať už je pro vás táta, taťka, taťulda, chcete ho potěšit a dát mu dárek, se kterým se bude cítit pěně hýčkaný a jako ze škatulky, že je to tak? Nezapomeňte na něj 17.6!

Ponožky už jste mu dali loni, a ten hrneček byl skvělý narozeninový dárek… Ale co teď? Nemůžete přijít na to, co dát tomu muži, který vytáhl sedačku do 342. patra vašeho bytu, který vás postavil na nohy, když jste zčista jasna zakopli, vaří nejlepší špagety, nebo ví, jak se dává objetí, které přináší pocit, že je všechno v pořádku.

Ať už je jeho silná stránka jakákoliv, dejte mu pozvánku do svého světa a ukažte mu, na co jsou všechny ty voňavé dobroty, které máte v koupelně.

Bublinková lázeň se santalovým dřevem a kadidlem je beze srandy ten pravý dárek na den otců. Pokud si pěstuje bradku, kotlety či pořádný plnovous, potěšíte ho nahatým olejem na vousy, který zaručeně zkrotí svůj porost za pomoci bio olivového a jojobového oleje. Zajímavým dárkem se může stát i ručně vyráběné bylinkové mýdlo bez palmového oleje s pořádným knírkem.

Dárek můžete zabalit do znovu použitelného šátku s dinosaury nebo obrázkem goril. Šetříte tím životní prostředí a navíc budete prostě cool! Design šátku Gorillas pro LUSH navrhli v ARTHOUSE Meath - uměleckého kolektivu, jehož členové trpí epilepsií, nebo poruchami učení. Navíc je vyroben ze dvou plastových lahví. No není to super?!

Všechny produkty jsou k dostání na e-shopu a v kamenných obchodech.