Nezmeškejte zimní radovánky v lukrativních zařízeních sítí hotelů SOREA

redakce
17. Leden 2019

Nabídka poskytovatelů služeb v cestovním ruchu nebyla nikdy tak rozsáhlá, jako je dnes. Kdo nyní na vrcholu sezóny nemá plno, tak už nikdy mít nebude. Na krizi, která tu byla před 10 lety, se již zapomnělo a další má přijít až za 2 roky. Žijeme jen jednou, tak proč si to pořádně neužít? Největší starostí pro některé rekreanty je to, čím se v dané lokalitě po dobu své dovolené zabaví? Většina preferuje široký výběr atrakcí přímo na místě, případně v dosahu pěší procházky či maximálně 20 minutové jízdy autem.

Pryč jsou časy, kdy jsme na dovolené chodili s batůžkem po lese, sbírali houby a na pařezu vytáhli svačinku z batohu. Dnešní klientela je náročná a když zvolíme dovolenou s ubytováním v hotelu, požadujeme též rozličné služby. Spousta hotelů disponuje vlastním wellness, nebo minimálně saunou s vířivkou, samozřejmostí je restaurace, kde vaří nejen typicky česká nebo slovenská jídla, ale také pizzy, hamburgery, steaky a další. Z typů stravování si můžeme vybrat snídani, polopenzi, plnou penzi či all inclusive. Náročný klient ocení místní atrakce a teď v zimě dosah lyžařského střediska nebo alespoň pěkné sjezdovky.  

Výše uvedenými službami disponuje síť hotelů SOREA, největší hotelová síť na Slovensku, jejíž ubytovací zařízení najdete ve Vysokých i Nízkých Tatrách, ale například také na Severovýchodě Slovenska v Bardějově. Bardějovské koupele a.s. nabízejí wellness a rekondiční pobyty, koupání, relax, procedury, galavečery, živou hudbu či gurmánské lahůdky. V areálu koupelí se nachází 6 tenisových kurtů, minigolf, půjčovna kol či 35 km značených turistických tras. Na své si tedy přijdou jak začínající, tak pokročilí sportovci. Naopak ti, kdo preferují klidnější formu oddychu, jistě ocení propojenost jednotlivých hotelů Ozón, Astória, Alžběta a Alexander. Více než 60% kapacity hotelů je propojeno spojovací chodbou a host tak mezi nimi přejde doslova v bačkorách a županu. Severovýchod Slovenská má co nabídnout - od historie, kultury, sportovních aktivit až po relax a koupelovou léčbu v Bardějovských koupelích.

Ze sjezdovek rovnou do wellness

Vysoké Tatry, Nízké Tatry, Spiš, Bratislava - to všechno jsou destinace, které jsou synonymem kvalitní zimní dovolené. Hory nabízejí perfektní lyžovačku, turistiku, procházky přírodou či oddych ve wellness centrech hotelů společnosti SOREA. Pro tuto zimní sezónu si připravila bohatou nabídku produktů pro rodiny s dětmi, páry, jednotlivce ale i pro seniory. Největším lákadlem jsou však zimní střediska. Jedním z nich je středisko na Štrbském plese, které nabízí 9 km sjezdových a skoro 27 km běžeckých tratí, dále snowtubing a snowrafting. Nejstrmější a nejvýše položená sjezdovku na Slovensku s nejmodernějšími sedačkovými a kabinkovými lanovkami se nachází v Tatranské Lomnici, kde i malé návštěvníky potěší dětský areál. Lyžařské středisko Tatranská Lomnica patří mezí 14 nejlepších světových lyžařských středisek do 20 km.