NILA přináší novou svěží kolekci jaro/léto 2019

redakce
14. Březen 2019

Značka NILA se orientuje na prodej originálních bytových doplňků a etickou módu, které se říká pomalá, neboli "slow fashion". Její portfolio zahrnuje více než padesát nezávislých značek a designérů, ale vyrábí i vlastní produkty. Nově otevřela 2 prodejny v Praze na Vinohradech, kde najdete svěží jarní a letní novinky od značek, které již znáte, ale i od těch, které si díky prostoru navíc právě nacházejí své poctivě vybudované místo.

Mapoésie

Mapoésie

Zahalte se do oblečení a doplňků z ekologických materiálů, kterým nechybí nápad. Nudy se díky produktům NILA ve svém šatníku již nedočkáte, vždyť jaro je plné barev a svěžesti. Oblečení navíc dlouho vydrží a plní svou estetickou i etickou funkci při každodenním nošení i chodu domácnosti. 

Bonne Maison

Bonne Maison

Mezi připravovanými novinkami nesmí chybět francouzská značka Bonne Maison, která nabídne veselé ponožky, vyráběné za 100% egyptské bavlny. Pyšní se originálními veselými potisky v luxusní kvalitě. Jsou hebké, hladké a pevné. Španělská značka Bobo Choses zaměřuje svoji pozornost na výrobu dětského oblečení, které potěší jak děti, tak jejich rodiče. Vytváří barevnou módu skvělých materiálů i pohodlných střihů. Nová kolekce nese název Happysads a děti hlavně baví. 

Bobo Choses

Bobo Choses

Švédská značka Filippa K přesně symbolizuje skandinávský styl - minimalismus, důraz na kvalitu zpracování a nadčasový design. Vyrábí sportovní oblečení a na jaře přináší kolekci Soft Sport, která hodlá změnit všeobecné mínění o vzhledu sportovního prádla. To je funkční a zároveň velmi ženské. Hodí se na jógu či pilates, ale můžete ho nosit i v běžném životě. Dopřejte si díky Filippa K pohodlnost i špetku luxusu. Ke značkám, které spadají pod značku NILA, patří i dánská značka Hübsch, snoubící jednoduchost, styl a nevtíravý luxus. Zaměřuje se na designové doplňky do domácnosti prvotřídní kvality. 

Filippa K

Filippa K

Představené výrobky spolu s mnoha dalšími zakoupíte v prodejnách NILA store a NILA daily na adrese Korunní 91 a NILA kids na adrese Korunní 96 nebo na e-shopu, který doručuje po ČR i na Slovensko.  

Hübsch

Hübsch