Světový den vody

Oslavy Světového dne vody, který každoročně připadá na 22. března, jsou tradičně spojeny s množstvím akcí určených pro veřejnost. My ale dnešní den můžeme oslavit sami doma.

EOS přichází na trh s novou řadou "vajíček" Organic

Balzám na rty je neocenitelným pomocníkem jak v zimě tak i v létě. Značka EOS si díky svému inovativnímu designu, kvalitnímu složení a unikátním vůním získala srdce milionů fanoušků po celém světě. Malá pečující vajíčka jsou již pevnou součástí světa krásy a jedničkou v péči o rty.

Na jaře budou opět vládnout květinové vzory a výšivky

Jarní kolekce pro letošní rok již zaplavily prodejny všechny známých značek. Jedním z trendů pro sezónu 2018 budou opět květinové vzory a výšivky. Pokud jste tedy vyšívanému trendu podlehly už loni, budete letos nadšené! Výšivky se vracejí především v podobě oblíbených motivů flóry a fauny.

Jarní novinky od značky Dermacol

Ryze česká značka Dermacol uvádí na trh další novinky z řady dekorativní kosmetiky! Limitovaná jarní kolekce se skládá z očních stínů, super objemové řasenky, matné krémové rtěnky a řady kuličkových pudrů, které Vás prostě uchvátí.

7th Heaven: Pleťové masky s uhlím pro vegetariány

Jarní měsíce jsou jako stvořené pro osvěžující očistu těla zevnitř i zvenčí. Po zimě nám chybí vitamin D, pokožka ztratila vláčnost a usazují se na ní odumřelé buňky, kterých je potřeba se zbavit, aby mohla snadněji střebávat živiny z kosmetických přípravků.

Jak léčit naše bolavé klouby?

Problémy s klouby vás mohou pěkně potrápit v každém věku. Artróza, neboli opotřebení kloubů, totiž může začít už u dvacetiletého člověka. Nejlepší cestou, jak se jakékoliv nemoci bránit, je poznat ji skrz na skrz.

Luxusní SodaStream Crystal se skleněnou karafou

Chcete dodržovat pitný režim a hledáte alternativu k neestetickým a neekologickým plastům? Zkuste vyměnit vláčení velkých a těžkých balíků PET lahví se sycenými nápoji z obchodu za nový,luxusní a hlavně pohodlný výrobník vody SodaStream Crystal. Zároveň vhodně doplní každý interiér.

Komfortní léčba a rovné zuby díky neviditelným rovnátkům Invisalign

Mýtus o tom, že rovnátka jsou pouze pro děti, je naštěstí pryč. I dospělí chtějí mít krásný úsměv a rovné zuby. Většina z nich, ale váhá i nad estetickým dojmem. Mít v ústech ortodontický aparát je pro ně na určitých postech nepředstavitelné. S novými neviditelnými rovnátky to může být jiné.

Toužíte po krásném opálení? Nezapomínejte přitom na péči o pokožku

Zima je obdobím, kdy nám nízké teploty a nedostatek slunečních paprsků nejen kazí náladu, ale podepisuje se také na našem těle. Naštěstí existují způsoby, jak získat bronzově opálenou pokožku a energii a to i v chladných měsících. Proto se stále více žen i mužů uchyluje k opalování v soláriích.

Objevte přebalovací kabelku PacaPod, s níž se chlubí i celebrity!

Odchod z bytu s malým dítětem a se všemi nezbytnostmi se občas podobá malé vojenské operaci. Při odškrtávání seznamu věcí, bez kterých se ani jeden z vás neobejde, za hlasitých požadavků vaší ratolesti a při manévrovacích operacích s kočárkem je nutné soustředit se na to nejdůležitější.

Přihlásit se k odběru Dokonalost Sama RSS