Nová kolekce Ilany Album "My Jools" v obchodech Klenoty Aurum

Těžko si nevšimnout bohémských šperků z dílny izraelky Ilany Album, které jsou momentálně v nabídce obchodů Klenoty Aurum. Snoubí se v nich harmonie zlata, bílých a černých diamantů, které jsou doplněné o barevné drahé kamínky, což evokuje atmosféru léta. Styl umělkyně nikdy nevyjde z módy.

Náhrdelník, cena 17 990 Kč

Náhrdelník, cena 17 990 Kč

"Šperky tvořím tak, aby se daly kombinovat, vrstvit, ale zároveň nosit i jako solitérní kousek", říká Ilana Album. Kolekce My Jools kombinuje bílé zlato s bílými a černými diamanty, dále šperky ze žlutého zlata s bílými a černými diamanty, které jsou doplněné barevnými drahými kamínky.

Náhrdelník, cena 33 990 Kč

Náhrdelník, cena 33 990 Kč

Designérka se zaměřuje na náhrdelníky a náušnice, které se hodí k bílému tričku a džínám, ale stejně tak i k večerní róbě a kostýmku. Ilanin styl je minimalistický, zároveň však výrazný, čímž se stává její rukopis výjimečným a neokoukatelným.

Náhrdelník, cena 39 990 Kč

Náhrdelník, cena 39 990 Kč

Sama designérka říká, že její šperky mohou nosit ženy všech věkových kategorií, jsou nadčasové a kombinovatelné s dalšími šperky, které již třeba máte ve své toaletce. Neváhejte a přijďte si právě teď některý z nich vybrat do obchodu Klenoty Aurum.

Náhrdelník, cena 14 990 Kč

Náhrdelník, cena 14 990 Kč