Nová kolekce Kari Traa vás nenechá jen tak zahálet

Tezera Švecová
04. Červen 2020

Aktivní a sportovní přístup k životu je v dnešní době trendem mezi muži i ženami. Ženy chtějí být v pohybu, na čerstvém vzduchu a dopřávat svému tělu potraviny v bio kvalitě, a to vše za předpokladu, že i nadále "zůstanou ženami". Spojit tolik činností jako je práce, péče o domácnost a rodinu, vaření, odpočinek a již zmiňovaný pohyb je téměř nemožné.

Vyšetřit dostatek času na všechny aktivity, kterým se chcete věnovat, nemusí být ale jenom zbožné přání zavěšené pod magnetem na ledničce. S chytrým kombinováním oblečení totiž můžete plynule přecházet z jednoho prostředí do druhého, aniž byste v jednom z nich „ztrácely kredity“. Sportovní oblečení z kolekce Kari Traa vám to zaručí.

Kari Traa není jen název norské značky oblečení, ale také jméno její zakladatelky. Kari Traa je norská akrobatická lyžařka, která se nyní mimo jiné věnuje právě sportovní módě. K té se dostala díky vlastní zkušenostem a specifickým potřebám. Sportovní oblečení na trhu jí nevyhovovalo kvůli jejím ženským křivkám, na které výrobci v té době nebrali žádný ohled. Mezi závody si původně vytvářela vlastní pletené čepice, později přešla k ženské sportovní módě, tvořené s maximálním ohledem právě na potřeby žen. Jak sama říká: „Značku Kari Traa jsem založila z jednoho prostého důvodu: abych zpochybnila zavedené pořádky.“

Nová kolekce od Kari Traa se nese v jarních barvách a motivech jako jsou modré, žluté, růžové a jemné khaki tóny. Ženám umožňuje neztrácet drahocenný čas a přímo z kanceláře vyrazit rovnou do přírody. Oblečení je vysoce kvalitní, funkční a přitom nezapomíná ani na módní trendy. Obléknout si můžete bundy na běhání, legíny na cvičení nebo třeba vysoce funkční spodní prádlo. Zde stojí za zmínku především dámské podprsenky, kterým značka Kari Traa věnuje extra pozornost. Jsou navrhovány tak, aby pohyb nezpůsoboval bolest, ale přitom se ňadra nedeformovala přílišným stažením nebo nevhodným tvarem.

Nová kolekce Kari Traa jaro/léto 2020 se už brzy objeví na prodejnách Norská móda a také na eshopu http://www.norskamoda.cz nebo na http://www.forgirlsbygirls.cz.