NEWS & ARTICLES

Nová péče o tělo, která je o krok napřed

Bylo prokázáno, že dotyky mají na naši psychiku blahodárný vliv. Díky nim se cítíme spokojení a milovaní. Dotyky můžeme přijímat mnoha způsoby: může to být hebký pocit čerstvě vyprané košile, objetí našich nejdražších, příjemná masáž nebo blahodárná koupel, která odplaví starosti celého dne.

Naše touha po jemné a uklidňující péči se promítá i do kosmetických produktů, které používáme. Především ženy pak požadují produkty, které jim budou příjemné a zároveň o ně budou pečovat. Dove chápe, že každá žena si zaslouží cítit se krásná každý den a ten den začíná ve sprše.

Až dosud se zdálo, že sprchový gel nemůže být lehoučký a zároveň vyživující. Dove ale vytvořil jemnou pěnu, která pomáhá vyživovat pokožku již během sprchování. Nová sprchová pěna Dove je lehoučká jako pírko a hebká jako pohlazení. Nová receptura v sobě spojuje čisticí látky a vyživující technologii Dove NutriumMoisture™. Sprchová pěna Dove obsahuje kyselinu stearovou, která je součástí pokožce přirozených lipidů. Lipidy tvoří hlavní složku kožní bariéry, která udržuje v pokožce vláhu. Díky tomu je pokožka hydratovaná a vypadá svěže a zdravě.

Nová sprchová pěna Dove je k dispozici ve třech variantách, aby vyhovovala každé náladě a typu pokožky: Deeply Nourishing – Klasická jemná vůně Dove, Revitalizing Pear – Osvěžující vůně hrušky a aloe vera a Pampering Pistachio – Uklidňující vůně pistácií a magnolie.