Nová řada GdanSkin od Ziaja vás přenese k moři

redakce
01. Červenec 2019

Velmi oblíbená polská značka Ziaja představuje další novinku - řadu GdanSkin, inspirovanou mořským klimatem a výjimečnou atmosférou města Gdaňsk. Tato řada obsahuje velké množství produktů na pleť i tělo, všechny se svou vůní nesou v duchu moře a přírody s nádechem zeleného čaje. Je určená pro normální až suchou, dehydrovanou pokožku.

Z množství produktů řady GdanSkin dnes vyzdvihujeme 3 produkty, o které si můžete zasoutěžit. GdanSkin Booster anti-age sérum je multihydratační sérum na obličej vyhlazující vrásky. Jeho složení bohaté na mořský kolagen, kyselinu mannuronovou a smilový extrakt se postará o tu nejdokonalejší péči. Kolagen vyhladí vrásky, zpomalí proces stárnutí, kyselina mannuronová spolu s extraktem silanolu hydratují pleť, vyhlazují vrásky, uvolňují a regenerují pokožku. Smil je známý svými zklidňujícími účinky, polaská začervenalou a velmi citlivou pleť. Sérum je bohaté na biofermenty s obsahem zinku, křemíku, mědi, hořčíku a železa. Má gelovou konzistenci a pro chladivý efekt je možné skladovat ho v ledničce. Balení 50 ml pořídíte za 129 Kč.

GdanSkin booster anti-age sérum

GdanSkin booster anti-age sérum

Společně s anti-age sérem dokonale ladí GdanSkin denní krém s ochranným faktorem 15. Je určen pro suchou až velmi suchou pokožku, kterou dokonale hydratuje, vyhlazuje vrásky a zpomaluje proces stárnutí. Mohou ho používat ženy od 17 let, svým složením slibuje dokonalou péči o pleť. Mořský kolagen se postará o hydrataci a vyhlazení vrásek, smilový extrakt zmenšuje začervenání pokožky, extrakt z jablečníku obecného posiluje citlivou pokožku a zklidňuje podráždění a plantain pokožku regeneruje a zvlhčuje. Denní krém v balení 50 ml pořídíte za 129 Kč.

GdanSkin denní krém

GdanSkin denní krém

Obdobnou péči poskytne přes noc GdanSkin noční krém kolagenový, který navíc obsahuje kyselinu hyaluronovou a bakopu drobnolistou. Kyselina hyaluronová je známá svými hluboce hydratačními účinky, bakopa pokožku zklidňuje a zlepšuje její stav, je antioxidační. Noční krém účinně a dlouhodobě hydratuje pokožku, podporuje noční regeneraci epidermis, vyhlazuje vrásky a omlazuje vzhled pokožky, zlepšuje její pružnost a pevnost. K dostání je v 50 ml balení za 129 Kč. Produkty řady GdanSkin vynikají velice líbivým a minimalistickým designem.

GdanSkin noční krém

GdanSkin noční krém

Soutěž o 5 balíčků řady GdanSkin

Soutěžte s námi o 5 balíčků řady GdanSkin. V každém balíčku se ukrývá Booster anti-age sérum, denní krém a noční krém kolagenový.

Soutěžní otázka: Kolik produktů celkem zahrnuje řada GdanSkin?

a) 15

b) 17

c) 20

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 14.7.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.