Nové kávové směsi v edici World Exploration Espresso od Nespresso

Milovníci kávy, kteří touží objevovat rozmanité chutě z celého světa, si mohou nově vychutnat řadu Nespresso World Explorations Espresso. Ta navazuje na oblíbenou kolekci lungo káv World Explorations.

Řada World Explorations zve zákazníky na cestu kolem celého světa, na níž objeví nové chutě a prohloubí své znalosti kávy. Nově Nespresso představuje unikátní kávy Paris, Istanbul a Rio De Janeiro.

WORLD EXPLORATIONS • PARIS

Cereální a sušenkové, s nádechem citrusů. Nejvyváženější z espress World Explorations, jemné hořké a citrusové tóny oživují jeho jemný obilný a sušenkový charakter.  Tento pařížský kavárenský zážitek v šálku je jemný a vyvážený, s jemnou hořkostí lehce pražené Robusty, kterou dokresluje jemné sušenkové aroma. Paříž se může pochlubit bohatou kavárenskou kulturou, kde lidé rádi filozofují u kávy. World Explorations Paris vás na tyto zahrádky přenese díky vyvážené směsi lehce pražených latinskoamerických Arabik doplněné o vietnamskou Robustu. Tento jemně hořký šálek s obilnými a citrusovými tóny plně oživuje zážitek z pařížských kaváren. Pijte ji jako místní: Vychutnejte si šálek černé kávy nebo jako café au lait s francouzským pečivem.

WORLD EXPLORATIONS • ISTANBUL

Pražené s ovocným tónem a nádechem mandlí. Komplexní espresso plné divokých aromat a vyváženosti hořkých pražených i ovocných tónů, s nádechem kyselosti a mandlovým závěrem, který má sladký nádech. Kosmopolitní směs Arabiky a Robusty přináší jak tóny divokého ovoce a koření, tak jemný nádech mandlí procházející sametovým tělem. World Explorations Istanbul vás přenese zpět v čase do původních kaváren. Tento intenzivní kávový nápoj oplývá odvahou, divokým zralým ovocem a jemným mandlovým nádechem. Hutná a sametová káva vzdává hold turecké kávě, její etiopská Arabika a indická Robusta připomínají toto město, tvořící křižovatku dávných obchodních cest s kávou. Je to směs stejně kosmopolitní jako dav shromážděný v istanbulské kavárně. Vychutnejte si ji jako místní: Doprovoďte ji sklenicí vody a kouskem typické „turecké pochoutky“, tzv. lokum.

WORLD EXPLORATIONS • RIO DE JANEIRO

Bylinné a kořeněné. Espresso směs brazilských Arabik s komplexním děleným pražením přináší překvapivě plné tělo a silné pražené tóny ozdobené exotickým bylinným aroma.  Tato exotická a sametová směs brazilské a Arabiky je částečně tmavě pražená, aby se zvýraznilo tělo a hořkost potřebné pro charakter kávy cafezinho. Káva World Explorations Rio de Janeiro ztělesňuje ducha tohoto živého, pestrého města a odráží hluboce zakořeněné dědictví pěstování a pití kávy v této zemi. Intenzivní, exotické a sametové espresso připravené výhradně z brazilské Arabiky. Jeho jedinečný nádech santalového dřeva a bylinných tónů vám umožní nahlédnout do brazilského způsobu života. Pijte ho jako místní: Dvakrát si espresso zalijte horkou vodou, abyste ochutnali typickou jemnou kávu Carioca.

 

www.nespresso.cz