NEWS & ARTICLES

Nové lahve SodaStream – variace na rostlinné téma

SodaStream je již od roku 1903 číslem jedna mezi dodavateli výrobníků domácí perlivé vody. I na našem trhu se během několika málo let stala značka SodaStream synonymem pro vysoce kvalitní zdroje domácí perlivé vody, které nám šetří finance, námahu i přírodu. Díky systému SodaStream můžete mít čistou či ochucenou perlivou vodu stále k dispozici. Nyní si ji budete navíc moci uzavřít i do nových designových, originálních lahví SodaStream a prosvětlit tak šeď všedního dne kdykoliv si budete přát!

SodaStream – historie a současnost

Již více než celé století věnuje firma SodaStream veškerou svoji snahu tomu, aby nabídla svým zákazníkům tu nejlepší dostupnou technologii přípravy perlivé vody v pohodlí domova. Díky tomu již nemusíte nosit těžká balení vod z obchodů, vynášet prázdné PET lahve a trpět výčitkami kvůli tomu, co plastový odpad znamená pro ekologii. Zákazníci, kteří se pro některý z výrobníků SodaStream rozhodnou, navíc za jeden litr takto připravené sycené vody platí výrazně méně než ti, kdo stále lpí na balené vodě z obchodů.

Nové lahve – špičková kvalita, líbivý design

Mezi novinky, které jsou pro uživatele SodaStream letos přichystané, patří i nové lahve s designem, který prostřednictvím Facebooku vybrali sami fanoušci tohoto systému. Zelené a fialové listy či zelené, růžové a žluté luční kvítí jsou opravdu povedené motivy. Lahve o objemu 1 litr jsou navíc vyrobeny z zdravotně zcela nezávadných plastů a disponují hermetickým uzávěrem, díky kterému zůstane nápoj dlouhodobě nasycený. Hrdla lahví jsou dostatečně široká a není tak problém dochutit nápoj třeba kousky čerstvého ovoce.

Nové sady lahví SodaStream jsou dostupné ve variantách JET a FUSE, zákazníci si z nich vyberou podle konkrétního typu výrobníku, který doma používají. Jedno balení v ceně příjemných 299 Kč obsahuje vždy dvě lahve. Máte-li i vy rádi veselé, barevné motivy – neváhejte! Nyní navíc můžete balení duo pack lahví vyhrát i v naší soutěži, která poběží od 5.2. do 15.2.2018.