Nově v OliOla studiu: Organic Minerals – revoluční značka v barvení vlasů bez tvrdých chemikálií

redakce
05. Prosinec 2018

V dnešní době mnozí z nás kladou důraz na udržitelnost, ekologii, a to ve všech oborech. OliOla Organic Beauty studio stále aktivně hledá inovativní, neotřelé a funkční značky, které tyto požadavky splňují. Zde jsou totiž zákazníci zvyklí na péči výhradně s přírodními a bio kosmetickými produkty. Nechte se i vy hýčkat krásou bez kompromisů.

Na zdraví našich vlasů má vliv celá řada faktorů. Abychom dosáhli oslnivé, bujné kštice, je velmi důležité omezit chemickou zátěž, o což v OliOla dlouhodobě usilují. Kadeřnické služby se tak nyní rozšiřují o kompletní péči o vlasy s novou přírodní značkou barev a stylingu Original Minerals. O & M CØR.color je nastupující generací profesionální barvy na vlasy bez amoniaku, PPD a resorcinolu a splňuje požadavek na co nejčistší barvy na vlasy na světě tím, že eliminuje nežádoucí, zdraví škodlivé chemikálie.

Po letech výzkumu a testování v salonu představuje CØR.color exkluzivní technologii Molecular Blend Technology (MBT), což představuje obrovský krok kupředu ve vlasovém průmyslu. Jedná se o revoluční systém barvení vlasů, jež ideálně spojí pigmenty, což jim následně umoží efektivnější rozvoj, poskytne prvotřídní krytí a minimalizuje riziko podráždění pokožky hlavy. Společnost O & M jako jedna z prvních firem zabývajících se barvením vlasů nabízí uvědomělým zákazníkům a kadeřníkům přípravky nezatížené chemií – přírodní a vysoce efektivní produkty. CØR.color je odpovědí na celosvětový problém rostoucí chemické citlivosti.

Všechny šampony a kondicionéry O & M jsou speciálně navrženy pro maximální péči o barvené vlasy, včetně ochrany proti UV záření. Neobsahují chemikálie jako parabeny, MIT a triclosan, které jsou nahrazeny přírodními látkami z Austrálie, rodiště značky O & M. Přírodní ingredience pocházejí z různých geografických oblastí – od pouště až po oceán, přinášejí mnoho skvělých vlastností pro správnou výživu a ochranu vlasů. Každý šampon O & M má vlastní barevnou čepičku, která usnadňuje výběr správného druhu.