Novinka Douglas Collection –⁠ All eyes on you

Seznamte se už nyní s novinkou Douglas Collection –⁠ All eyes on you. Pro bezchybný a nepřehlédnutelný make-up look.

CONTOURING PALETTE

Konturovací paletka je nezbytný pomocník při tvarování a zvýraznění linií obličeje. Díky kombinaci čtyř tmavých a čtyř světlých odstínů umožňuje paletka zdůraznit přirozené stíny obličeje a zároveň ho prosvětlí jemnými tóny. Skryje tak nedostatky, odhalí vaši přirozenou krásu a dodá pleti svěží nádech. Hedvábná textura bez mastku během okamžiku splyne s pletí a zanechá přirozený vzhled na všech typech pleti. Ať už chcete obličej vymodelovat, tvarovat nebo vylepšit, paletka umožňuje precizní nanášení.

Cena: 399 Kč

GLOW SKIN PERFECTOR BB CREAM

Tento rozjasňující BB krém je navržen ve třech různých odstínech tak, aby zdůraznil přirozený tón pleti a zároveň kryl drobné nedokonalosti. Lehká textura tohoto BB krému zaručí, že se snadno vstřebá do pleti, aniž by ji zanechával mastnou. Obsahuje hydratační látky, které pleť vyživují a zanechávají ji svěží, sjednocenou a rozzářenou.

Cena: 499 Kč 

SKIN AUGMENTING SERUM FOUNDATION

Tento make-up kombinuje výhody séra a krytí podkladové báze. Intenzita krytí je nastavitelná od přirozeného sjednocení pleti až po maximální krytí. Sérum zakrývá nedokonalosti a zanechává pleť hladkou a bezchybnou. Lehká textura séra poskytuje pleti přirozený “efekt druhé kůže”, aniž by ji zanechávala mastnou – a to po celý den. Unikátní složení navíc vyplňuje vrásky a sjednocuje pleť. Sérum se postará o rovnoměrný a přirozený výsledek – pleť je po nanesení hladší, vypnutější a plnější. Každý z osmi odstínů je pečlivě navržen tak, aby odpovídal podtónům různých typů pleti a zajistil tak dokonalý přirozený vzhled.

Cena: 649 Kč 

EARTHY NUDES EYSHADOW PALETTE

Tato paletka se 14 různými očními stíny je inspirována zemitými tóny přírody. Je skvělým pomocníkem pro dosažení jemného a sofistikovaného líčení. Harmonii paletky tvoří matné, lesklé a třpytivé oční stíny, nechybí ani metalické duochromatické odstíny. Máte tak k dispozici nekonečné možnosti a kombinace pro osobité nalíčení. Stíny neobsahují mastek. Paletka je k dostání také v mini verzi se 6 barevnými odstíny.

Cena: 569 Kč 

NOVINKA ŘASENKA MINI MAXI

Připravte se zvýraznit své řasy jako nikdy předtím s novinkou Douglas Collection: Mini Maxi řasenkou! Ta je vyrobena z 97 % složek přírodního původu, včetně účinných obohacujících látek. Dodává řasám dramatický objem. Krátké nebo rovné řasy krásně natočí a zahustí, a navíc zajišťuje jejich celodenní upravený vzhled bez slepení.

Cena: 349 Kč

Více o nové kolekci se dozvíte na stránkách douglas.cz