Novinkou letošního léta je robotický šlehač mléka Barista

Klára Kudrnáčová
03. Srpen 2018

Horkou novinku letošního léta je víceúčelový robotický šlehač mléka Nespresso Barista! Začněte konkurovat své místní kavárně a okouzlete každého, kdo má kávu rád právě tak jako vy, s novým přístrojem Nespresso Barista.

Díky nejnovější inovaci od firmy Nespresso si můžete vytvořit vlastní recept kávy s mlékem stisknutím jediného tlačítka. Vyzkoušejte a připravte si doma osvěžující ledovou kávu s našlehaným mlékem, úchvatné latte art nebo sametově horkou čokoládu. Stačí si pouze vybrat ingredience a o zbytek už se postará Barista.

Tento moderní přístroj s kreativním designem je praktický a hodí se do každé kuchyně. Jeho obsluha je velmi snadná díky vestavěné dotykové obrazovce a připojení Bluetooth. Přístroj Barista má kompaktní velikost a unikátní design v elegantní matně černé barvě.

Přístroj je vybaven:

- vestavěnou dotykovou obrazovkou s více než 20 recepty pro horké a studené kávy, ale i čokoládu, mezi nimiž naleznete Flat White, Mocha Viennois, Iced Frappé a Latte Art.
- možností připojení k aplikaci Nespresso přes Bluetooth, díky které si do svého přístroje můžete stáhnout další nové recepty
- ekologickým režimem pro úsporu energie
- indukčním systém pro rovnoměrný ohřev a optimalizovanou přípravu receptů
- odjímatelnou nádobou, kterou lze mýt v myčce na nádobí

 

Nespresso Barista je nyní k dispozici v buticích Nespresso a online na adrese www.nespresso.com za 5 990 Kč.