Novinky na Blu-ray a DVD březen 2023

Kocour v botách: Poslední přání

Jeden z nejoblíbenějších hrdinů z pohádek o Shrekovi se vrací! Kocour v botách: Poslední přání předčil diváckou návštěvností v českých kinech dokonce i předchozí film z roku 2011. Kocour v botách má už jen poslední ze svých devíti životů a vydává se na dobrodružnou cestu do Černého lesa, kde se svými přáteli hledají Hvězdu přání. Nejsou ale sami… Jestli se jim to podaří zjistíte brzy na DVD s českým a slovenským dabingem a v kolekci dvou filmů.

Princezna zakletá v čase 2

Pokračování úspěšné a oblíbené pohádky se sci-fi a fantasy prvky, v němž se kromě Marka Lambory, Elišky Křenkové a Natalie Germani tentokrát objeví i Vojtěch Kotek. Princezna zakletá v čase 2 vychází na DVD, Blu-ray a také v kolekci s prvním filmem.

Princ Mamánek

Filmová pohádka Princ Mamánek Jana Budaře o princi, který musel dospět v krále, vychází na DVD. Rozmazlený princ Ludvík se musí vydat do světa, aby na své dobrodružné cestě zjistil, jak vypadá opravdový svět mimo zdi jeho přepychového zámku.

Šílená noc

Šílená noc je drsná akční komedie z dílny producentů Johna Wicka. Parta zločinců vtrhne na Štědrý den do sídla nechutně bohaté rodiny, ale nejsou připraveni na překvapivého protivníka: Santa Clause (David Harbour). Vydáváme na Blu-ray a DVD s českými titulky.

Il Boemo

Historický velkofilm Il Boemo je inspirován příběhem jednoho z nejvyhledávanějších hudebních skladatelů druhé poloviny 18. století – Josefa Myslivečka. Zavede diváka do slunné Itálie, kde Mysliveček žil, tvořil, stal se legendou, ale také zemřel v zapomnění. Vychází na DVD a Blu-ray.

Training Day

Training Day s oscarovým Denzel Washingtonem vychází poprvé na Blu-ray a 4K Ultra HD.