Novinky na Blu-ray a DVD červenec 2023

Avatar: The Way of Water

James Cameron se vrací zpět do nádherného světa Pandory ve velkolepém a strhujícím dobrodružství plném akce. Avatar: The Way of Water od 5. července najdete na DVD, Blu-ray s bonusovým diskem s více než 3 hodinami bonusového materiálu a v limitované sběratelské edici Steelbook. Původní snímek Avatar vychází o týden později v remasterované verzi na DVD a ve 2diskovém balení Blu-ray s více než 3 hodinami bonusového materiálu.

Super Mario Bros

Studio Illumination a Nintendo představuje filmovou podobu kultovní ikony, kterou miliony lidí znají již 35 let. Dobrodružná akční podívaná Super Mario Bros. ve filmu vychází na DVD.

Smrtelné zlo: Probuzení

Snímek Smrtelné zlo: Probuzení, od tvůrců hororové klasiky Evil Dead, přesouvá děj z lesů do města a vypráví příběh dvou odcizených sester, jejichž shledání přeruší probuzení démonů posedlých masem, což je vrhne do totálního boje o přežití, v němž čelí té nejhorší verzi rodiny, jakou si lze představit. Vychází na DVD, Blu-ray a 4K Ultra HD.

The Last of Us

V roce 2003 pustoší planetu parazitická houba, která mění lidi v násilné predátory známé jako tzv. nakažené. O dvacet let později je ostřílený přeživší Joel (Pedro Pascal) najat skupinou rebelujících bojovníků za svobodu, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie (Bella Ramsey) pryč z represivní karanténní zóny. Z původně rychlé a jednoduché práce, se brzy stane brutální a temná cesta napříč postapokalyptickými Spojenými státy, kde se Joel a Ellie budou muset spolehnout jen jeden na druhého. Podle kultovní hry vychází seriál HBO The Last of Us na DVD, Blu-ray a 4K Ultra HD.

Il Boemo

Historický velkofilm Il Boemo je inspirovaný skutečným příběhem jednoho z nejvyhledávanějších hudebních skladatelů druhé poloviny 18. století – Josefa Myslivečka. Zavede diváka do slunné Itálie, kde Mysliveček žil, tvořil, stal se legendou, ale také zemřel v zapomnění. Vychází na DVD a Blu-ray.

Les Miserables

V červenci poprvé vychází ve špičkovém 4K Ultra HD rozlišení oscarový snímek Les Miserables, fascinující příběh Jeana Valjeana (Hugh Jackman), jeho chráněnky Cosette a pronásledovatele inspektora Javerta (Russell Crowe).