Novinky na Blu-ray a DVD listopad 2022

Divácky nejúspěšnější film tohoto roku? Jasně vyhrál Top Gun: Maverick s Tomem Cruisem a stal se tak i nejúspěšnějším filmem jeho kariéry. Vraťte se do Top Gunu a zažijte další dobrodružství na všech dostupných formátech. Jako skvělý vánoční dárek doporučujeme i kolekci obou filmu na DVD a Blu-rayTM.

Dalším super úspěšným filmem, tentokrát (nejen) pro dětské publikum, jsou Mimoni 2: Padouch přichází. Novinka bude dostupná na DVD a Blu-rayTM, ale i jako 2disková DVD kolekce s prvním dílem a DVD kolekce 5 filmů, ve které najdete Mimoni 1+2 a Já, padouch 1-3.

Legendární příběh Hanče a Vrbaty každý zná, málokdo ale ví, jak se opravdu odehrál. Výpravné filmové drama Poslední závod režiséra Tomáše Hodana přiblíží tehdejší události z mrazivých hřebenů Krkonoš tak, jak se opravdu staly. „Film Poslední závod je pro mě srdcová záležitost. Příběh Bohumila Hanče mě zajímal už od dětství, kdy jsem o něm slyšel poprvé. Nyní jsem tak mohl podrobně zažít okamžiky z jeho života. A to přímo na konkrétních místech, kde se jeho osud skutečně odehrál," říká představitel Bohumila Hanče Kryštof Hádek. Vychází na DVD a Blu-rayTM

Hororové studio Blumhouse a režisér filmu Doctor Strange představují Černý telefon, psychologický thriller, kde se Ethan Hawke představuje v zatím nejznepokojivější roli své kariéry. V prodeji na DVD a Blu-rayTM.

Z katalogu se můžete těšit na kultovní film Casablanca na UHD a 8 Mile na UHD u příležitosti 20. výročí od vzniku filmu.