Novinky na Blu-ray a DVD prosinec 2022

Film Nene

Ten den by proběhl jako každý jiný, kdyby se na nebi neobjevilo „cosi“, co sourozencům Haywoodovým zabilo otce. Bylo to UFO? Nebo je vysvětlení mnohem racionálnější? Mistr hororových překvapení a držitel Oscara® Jordan Peele natočil film Nene, který vás spolehlivě překvapí, šokuje a vyděsí.

Film Bestie

Z plánované odpočinkové dovolené se stává boj o přežití. Islandský režisér Baltasar Kormákur (Everest) natočil thriller Bestie, kde se doktor Nate Daniels (Idris Elba) snaží ochránit svou rodinu před rozzuřeným lvem. „Bestie není přerostlé monstrum, jaká vídáme v béčkových hororech. Je to rychlý, naštvaný a zraněný predátor, který si jen chrání to svoje. Tím že je realistický, je možná mnohem děsivější,“ vypráví Kormákur.

Film Jako zabít ptáčka

Legenda filmového plátna Gregory Peck v roli odvážného jižanského právníka jménem Atticus Finch, za jehož ztvárnění získal Oscara® . Jako zabít ptáčka slaví 60. výročí od svého vzniku. Užijte si na 8 Cen Akademie® nominovaný film o nevinnosti, síle a přesvědčení v digitálně remasterované a plně restaurované kvalitě a poprvé v rozlišení 4K Ultra HD.

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

Jeff Bridges a Ryan Reynolds musí spojit síly, porazit zuřivé duše, které se vzpírají spravedlnosti a zachránit život na Zemi v podobě, v jaké ho známe. Akční komedie R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů vychází poprvé na UHD.