Novinky na Blu-ray a DVD říjen 2022

Prezidentka

Anna Geislerová se představuje jako Prezidentka ve stejnojmenném filmu, ve kterém se zamiluje do sochaře Petra (Ondřej Vetchý). Ten nemá ani ponětí, kdo okouzlující žena ve skutečnosti je. Prezidentka je romantická komedie s hvězdným obsazením.

Liga supermazlíčků

Superpes Krypto musí přesvědčit divokou smečku z útulku - ohaře, břichaté prase, želvu a veverku, aby ovládli své vlastní nově nabyté schopnosti a pomohli mu zachránit superhrdiny v tomto velmi očekávaném animáči, kde potkáte i Supermana a Batmana. Liga supermazlíčků vychází a DVD, BD a 4K UHD s českým a slovenským dabingem.

Thor: Láska jako hrom

Přes 450 tis. diváků vidělo v kinech další netrpělivě očekávanou marvelovku režiséra Taiky Waititiho Thor: Láska jako hrom. Již čtvrtý Thor s Chrisem Hemsworthem bude v prodeji samostatně i v kolekci čtyř filmů.

Jurský svět: Nadvláda

Jurský svět: Nadvláda je velkolepou tečkou za Jurským parkem a Jurským světem. Od října bude v prodeji samostatně i v kompletní kolekci šesti filmů.

Pro všechny nadšence Disney

Pro všechny nadšence Disney pohádek rozšiřujeme řadu Disney klasických pohádek v oblíbených speciálních duhových rukávech. V edici najdete nově Ledové království 2, Raubíř Ralf a internet a Raya a drak.

Pro nadšence Marvel

Do sběratelské edice titulů Marvel jsme přidali nově Black Widow, Shang-Chi a legenda o deseti prstenech a Eternals.

Star Trek I: Film

A z katalogu se můžete také těšit na kultovní Star Trek I: Film - režisérská verze na UHD a BD,