Novinky u Mcely Bouquet

Vše začalo jarní a podzimní dobročinností a empatií zakladatelky Mcely Bouquet, Inéz Cusumano, kdy sama míchala v zámecké laboratoři nejen dezinfekce pro nemocnice, domovy seniorů či místní dětský domov. Rozhodla se dezinfekci nově zařadit i do své přírodní kosmetické kolekce. Fandové Mcely Bouquet si tak mohou dopřát hydratační dezinfekční prostředek na ruce s bohatým aromaterapeutickým efektem a s přírodními přísadami - Cleasing Hand Mist pro šetrnější péči ve dvou velikostech.

Cleansing Hand Mist

Antivirová, antimikrobiální a antiseptická účinnost Mcely Bouquet Cleansing Hand Mist je zajištěna efektivní směsí mocných čistících éterických olejů a vysokým obsahem alkoholu 62%, který přesahuje množství doporučené Světovou zdravotnickou organizací. Vůně esenciálních olejů rozmarýnu, levandule, mateřídoušky, heřmánku, eukalyptu, tea tree a citronové trávy dodávají dezinfekci rukou nejen čistící sílu, ale také příjemné aroma a benefit v podobě uklidňující aromaterapie. Bio aloe vera, extrakt z vilínu a zvýšené množství glycerínu uklidní podrážděnou pokožku a chrání ruce před vysušením. Cleansing Hand Mist stačí nastříkat a řádně vetřít po pokožky rukou. Je třeba zamezit kontaktu s očima a chránit před dětmi. K dispozici je ve dvou velikostech. Větší je ideální do domácnosti či auta (100 ml 690 Kč) a menší do kabelky (30 ml 350 Kč).

Pro doplnění péče v současných Covidových dnech doporučujeme použít Rose Conditioning Mist k nastříkání do roušky pro vůni a svěžest při dýchání v ní. Do kolekce proto přibyla i kabelková verze této oblíbené květinové vody, která vzniká první destilací bulharské damašské růže otto. Lze ji využít i k hydrataci a osvěžení pokožky kdykoliv během dne. Nové 30 ml balení za 450 Kč doplňuje původní 100 ml balení za 870 Kč.

https://eshop.chateaumcely.cz/