NEWS & ARTICLES

Novinky v nabídce kosmetiky Lush

Světoznámá kosmetická firma Lush byla založena v roce 1995 ve městě Poole ve Velké Británii. Její obliba mezi zákazníky plyne z faktu, že kosmetika Lush je vždy ručně vyráběná z těch nejkvalitnějších a nejčerstvějších surovin. Stejně jako u potravin je právě čerstvost ingrediencí zárukou, že kosmetika bude pro pokožku opravdu prospěšná a dodá jí všechny aktivní látky – vitamíny, minerály i enzymy. Firma si zakládá také na používání přírodních ingrediencí a minimálním používáním syntetických konzervantů. Není to však jen vaše pokožka, ke které je kosmetika Lush šetrná. Můžete se spolehnout, že celý proces výroby a distribuce všech výrobků je svědomitě navržený tak, aby byl jeho dopad na životní prostředí co nejmenší, od nákupu surovin z etických zdrojů až po minimalizaci odpadů i jejich recyklaci. A bezezbytku to platí i pro tyto nejnovější produkty:

Yellow submarine

Tato koupelová bomba obsahující výtažky z brazilských pomerančů a citronové trávy i koriandr má neuvěřitelnou schopnost vytvořit atmosféru tropického ráje. Stačí jen zavřít oči a nechat se unášet příjemnou vůní a pocity, kterými koupel hýčká vaši pokožku. A kdo ví, až si odpočinete, třeba vás žlutá ponorka inspiruje i ke zpěvu…

Metamorphosis

Mezi novinkami v nabídce Lush je i tato druhá koupelová bomba. Silice z pepřovníku i skořice, vinný kámen a myrhová pryskyřice jsou jen některé z jejích ingrediencí. Nenechte se zmást na první pohled fádní, šedivou barvou. Metamorfóza znamená proměnu, a právě té budete svědky ve chvíli, kdy bombu vhodíte do své koupele a ta rozkvete v ohňostroj barev.

Scrubee

Tento tuhý máslový kondicionér je k vaší pokožce něžně jemný, přitom ji však dokonale leští i drhne. Kousky drcených mandlí i kokosových skořápek se pak postarají o účinný peeling. Použití této máslové, černožluté včelky je opravdovým zážitkem.

Sleepy

Existuje nějaký lepší pocit než usínat v oparu sladké květinové vůně? Tělový krém Sleepy s kakaovým máslem a levandulí vám přesně tohoto pocitu dopřeje vrchovatě. Rozhodnete-li se ho vyzkoušet, jeho používání se pravděpodobně stane vaším každodenním rituálem.