NEWS & ARTICLES

Nový adidas NMD pack. To pravé pro pány do betonové džungle

Nevíte čím potěšit nebo obdarovat svůj protějšek? Značka adidas v těchto dnech představila nový NMD pack. V minimalistické pánské capsule kolekci se streetwear potkává se sportswearem a design s funkčností. Je plná moderních materiálů a překvapivých detailů. Najdete v ní stylové bundy, mikiny a trika, ale i šortky, nebo milované a nenáviděné pánské legíny. A samozřejmě legendární adidas NMD sneakers, městské tenisky postavené na špičkové technologii adidas Boost. Nově třeba z dílny progresivních tokijských návrhářů White Mountaineering.

V Queensu mají rádi akci, a tak pro Vás NMD apparel a tenisky testovali na pražském Vítkově. Výšlap na betonový kopec, kam se dostanete jen po stovce strmých schodů, je ideální zátěžová zkouška. adidas v ní obstál – tohle oblečení rozhodně doporučují do každé městské džungle. Hlavně bunda Shell je ten pravý kamarád do deště i větru. A když bude svítit, jednoduše se promění na batoh.

Pro adidas fotil mladý talent Adam Bakay, kterého si značka adidas vybrala už loni jako fotografa kampaně na adidas NMD pro český, slovenský, polský a maďarský trh. Pózovali Radim Stezka z Queensu a Dalyb, slovenský dj a producent