Novy kávovar Nespresso Vertuo POP. Kávová revoluce nyní v barvách.

Společnost Nespresso rozšiřuje řadu kávovarů o novou kompaktnější řadu Vertuo POP. Přináší vedle benefitů systému Vertuo především hravost ve formě šesti barevných variant.

Nespresso představuje novou kompaktnější řadu kávovarů Vertuo POP, která je inspirovaná hravým životním stylem a barvami. Malý kompaktní kávovar Vertuo POP připraví širokou škálu káv, od espresso, přes lungo či grand lungo až po velký šálek o objemu 230 ml stisknutím jediného tlačítka a to na principu inovativní technologie CENTRIFUSION™. Díky své velikosti se řadí mezi nejmenší kávovary Nespresso a tak se snadno vejde do každé domácnosti. Barevná škála šesti variant vychází z posledních módních trendů. Kávovary Vertuo POP vás budou jednoduše bavit.

Kávový systému Vertuo nabízí 35 kávových směsí a káv z jedné země původu, včetně několika limitovaných edic uvedených v průběhu roku. Nový kávovar Vertuo POP dokáže připravit až 4 různé velikosti šálku kávy, aby si milovníci kávy mohli vychutnat svůj oblíbený nápoj tak, jak chtějí, kdykoliv chtějí. Ať už je to větší káva po ránu, espresso po obědě nebo Gran Lungo odpoledne, systém Vertuo dokáže stisknutím jednoho tlačítka připravit cokoliv. Díky inovativní technologii CENTRIFUSION™, která je založena na extrakci kávy na bázi odstředivé síly a automatického rozpoznání kapsle dle čárového kódu, je tak možné vychutnat si Váš oblíbený šálek kávy hned v několika velikostních variantách, v pohodlí domova a prémiové kvalitě, kterou je značka Nespresso proslulá.

Kávovar Vertuo POP je k dispozici v řadě módních lifestylových barev (Akvamarínová, Ostře červená, Kokosově bílá, Černá, Mangově žlutá a Pacific Blue).

Kolekce kávovarů Vertuo POP je dostupná od 1.března 2023 online na www.nespresso.com a v rámci sítě Nespresso Boutiques za cenu 2.990 Kč.

Více informací na www.nespresso.com

Kompletní nabídku barevných variant kávovaru Vertuo Pop naleznete ZDE.