Nový šarm Patia Bellavista a restaurace Piano Nobile

Klára Kudrnáčová
22. Srpen 2018

Návštěva romantického hotelu Chateau Mcely je vždy jedinečným zážitkem a pokaždé je toho tolik, na co lze vzpomínat! Někdo si zamiluje pokoje, dokonalé v každém detailu, někdo nedá dopustit na relaxaci, kterou poskytují lázně MCELY BOUQUET SPA, jiný se bude vracet kvůli procházkám v anglickém parku. Restaurace Piano Nobile však utkví v paměti všem. Po několik let je Piano Nobile nedílnou součástí prakticky všech žebříčků, které si kladou za cíl informovat o těch vůbec nejlepších restauracích v České republice včetně Maurerova Grand Restaurant Guide. Šéfkuchař Honza Štěrba, který je s Chateau Mcely spojen prakticky od počátku, zkrátka vybudoval z restaurace Piano Nobile jedno z gastronomických center celé země.

Cocktail a champagne hours na terase Patio Bellavista

Cocktail a champagne hours na terase Patio Bellavista

Kromě skvělých kulinářských zážitků si ale návštěvníci vždy odnášejí i velmi dobrý pocit z nádherného prostředí a skvěle navrženého interiéru restaurace, ke kterému neodmyslitelně patří i oblíbená terasa, která jde do nové sezóny s novým odlehčeným designem i novým jménem: Patio Bellavista. Dokonalost v každé detailu je standardem Chateau Mcely a zámecká restaurace není výjimkou. Dokonalost je však třeba udržovat, proto byla položena nová podlaha a hosté si jistě všimnou i nových dubových desek nebo nohou stolů s krásným ručním kováním. Na novou úroveň byl povýšen i systém ozvučení restaurace tak, aby hosté vnímali hudbu celým svým tělem, a především pak srdcem. To vše je zkombinováno do jednoho perfektně sladěného celku, který lze popsat známou frází „rozmanitost v jednotě, jednota v rozmanitosti“.

Kouzelná terasa Patio Bellavista

Kouzelná terasa Patio Bellavista

Název Patio Bellavista odráží sicilské kořeny rodiny Cusumano, současných majitelů zámku, i majitelů historických, rodu Thurn-Taxisů. Zaujme-li vás zde potom obrázek daňka a pštrosa, vězte, že jde o symbolické vyjádření světovosti, kterou zde symbolizuje pštros dovezený princem Alexanderem Thurn-Taxisem z jeho dalekých cest a jejího propojení s místním kouzlem reprezentovaným daňkem z nedaleké Jabkenické obory. Chateau Mcely si totiž bere z každého něco, tak jak to má být. A přidává navíc ještě něco – lásku, se kterou se zde věnují všemu, co dělají. #ChooseLoveEveryDay je motivem letošního léta, nechte si jím inspirovat i vy a přijeďte si užít nádherné výhledy, večerní cocktail nebo champagne hour na Patiu Bellavista. Bude to stát za to!

Patio si zkrátka zamilujete

Patio si zkrátka zamilujete