O chlup jednodušší úklid s Ultramax Setem od Viledy

Tezera Švecová
06. Listopad 2018

Každá hospodyňka má ráda, když je doma perfektně uklizeno. Především čistá podlaha je naší vizitkou, jenže kdo by to neznal - docílit hygienické čistoty byl doposud mnohdy namáhavý úkol. Vileda představuje úklidovou sadu Ultramax Set BOX, která byla spotřebiteli oceněná za nejlepší novinku roku 2018! Spolu s ní zvládnete péči o podlahu rychle, snadno a se zaručeně skvělým výsledkem.

Ultramax Set BOX se skládá z  mopu, kbelíku a praktické trojdílné šroubovací tyče (max. délka tyče 120 cm).

Ultramax Set BOX se skládá z mopu, kbelíku a praktické trojdílné šroubovací tyče (max. délka tyče 120 cm).

Ultramax Set BOX tvoří 3 části – mop, kýbl se ždímacím košem a trojdílná šroubovací tyč. Mop Vileda Ultramax si zamilujete. Jeho hlavice se skládá ze dvou druhů vláken. Mikroaktivní vlákna si hravě poradí s mastnotou a šmouhami, abrazivní část zase účinně zatočí se zbytky zaschlých a odolných nečistot. Textilní hlavice díky tomu snadno absorbuje vodu a zanechává suchý a ošetřený povrch. Jemná vlákna mopu jsou navíc vhodná na všechny typy tvrdých povrchů, tedy i na citlivé parkety.

Ultramax kýbl se ždímacím košem je vybaven technologií ždímání power press, jež díky jedinečnému pokrokovému systému lamel sníží námahu až o 30 % a vy dokážete vyždímat mop maximálně efektivně. Samotný ždímač je konstruován tak, aby vsunutí mopu do něj bylo velmi snadné. Vaše ruce již nebudou namáhané neustálým namáčením do vody a mycího přípravku, po celou dobu úklidu totiž zůstanou suché a čisté. Další výhodou Ultramax set BOXu je nastavitelná délka teleskopické tyče pro ideální držení při úklidu.

Ultramax Set BOX zakoupíte v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů za cenu od 699 Kč.

Ultramax Set BOX byl oceněn spotřebiteli jako nejlepší novinka roku 2018!

Ultramax Set BOX byl oceněn spotřebiteli jako nejlepší novinka roku 2018!