O namáhané a suché ruce se postará bio kosmetika Inlight

Tezera Švecová
03. Duben 2020

Od dětství nás učí umývat si pravidelně ruce. V nynější době je toto pravidlo dokonce mnohem důležitější než kdy dříve. Časté mytí rukou mýdlem a dezinfekcí nás může ochránit před nemocemi a virovými nákazami. Bohužel v této souvislosti platí ještě jedno pravidlo – všeho moc škodí. Neustálou a úzkostnou ochranou našich rukou narušujeme přirozenou rovnováhu jejich pokožky.

To se velmi rychle projeví jejich vysušením, odlupováním a praskáním pokožky, pak dochází i na ekzémy, začervenání a jiné projevy podráždění. Kromě ochrany v podobě dezinfekčního gelu tedy potřebuje pokožka i zvýšenou pozornost a péči. Tu je nejlepší hledat v přírodě, která ví, jak našemu tělu vrátit ztracenou rovnováhu. Nebo můžeme ponechat tuto práci na někom jiném a přírodní kosmetiku v bio kvalitě si pořídit od značky Inlight.
 

Produkty Inlight regenerují a hydratují pokožku, díky účinným látkám v bio kvalitě také hojí drobná poranění a obnovují přirozenou ochranu pokožky. Důkazem je například Inlight Bio Relief s obsahem kurkumy, měsíčku lékařského, slézu lesního a dalších ingrediencí. Bioaktivní látky zvládnou bojovat i proti takovému nepříteli jako je ekzém, dermatitida nebo lupénka.
 

Podobným bojovníkem za krásu vašich rukou je i Inlight Bio Soothing balzám na podrážděnou pokožku. Svým složením je vhodný i pro jemnou pokožku miminek, takže si můžete být jistí, že se vaší pokožce dostává naprosté maximum. Kromě toho nádherně voní díky růži damašské.

Obnova vaší pokožky může s těmito produkty probíhat přímo pod vaším dohledem, nebo o vás Inlight Bio noční balzám může pečovat zatímco spíte. S tímto krémem plným bylinek a antioxidantů se vaše ruce doslova vyspí do krásy. Má regenerační, protizánětlivé a omlazující účinky, a navíc voní po levanduli. 

A protože pozornost si zaslouží vaše pokožka po celém těle, pohladit ji můžete dotekem Inlight Bio tělovým mlékem s bio bambuckým máslem a levandulí pravou. Snadno se roztírá a vsakuje hluboko do pokožky. S produkty značky Inlight bude vaše pokožka zase vyživená a zdravá.