O péči o dětské ruce nehtovou kosmetikou BIO SCULPTURE® se postará VĚDOMÁ KRÁSA

redakce
18. Duben 2019

Neradi stříháte dětem nehtíky, protože se bojíte, že poraníte drobné dětské ruce? A napadlo vás, že laky pro malé slečny mohou do tak malého tělíčka uvolňovat nežádoucí chemii? Se správnou péčí o malé dětské nehtíky vám poradí zkušené manikérky ve studiu VĚDOMÁ KRÁSA.

Studio VĚDOMÁ KRÁSA sídlí v pražských Vršovicích a momentálně představuje novou proceduru dětské manikúry, kterou najdete v nabídce od května 2019. Zkušené manikérky a majitelky studia, sestry Vyletovy, chtějí touto novou procedurou vzdělávat rodiče malých princezen a princů, jak by měla vypadat ideální domácí péče o dětské ruce a to už od čtyř let věku dítěte. Špatným stříháním nehtů mohou maminky svým dětem trvale pozměnit tvar nehtu nebo způsobit záněty nehtových valů.

Studio VĚDOMÁ KRÁSA používá výživné laky přírodní kosmetiky Bio Sculpture® a v případě péče o dětské nehty především Levandulovou bázi, která obsahuje esenciální oleje a výtažky z levandule lékařské. Při své práci využívá nejen intuitivní manikúru (celková péče o nehty a jejich okolí - s tímto pojmem přišly sestry Vyletovy), ale nastavuje dětským i dospělým klientům vhodné návyky, kterými lze předejít zlozvykům v podobě kousání nehtů, kůžiček či cucání prstů. Více o studiu a jeho proceduře se můžete dozvědět na Dni otevřených dveří, který se bude konat 22. června 2019, tak přijďte strávit příjemný čas do nehtového studia VĚDOMÁ KRÁSA.