Obdarujte na Vánoce své blízké voňavou kosmetikou Ziaja

redakce
03. Prosinec 2018

Ziaja je polská rodinná firma, kterou založili v roce 1989 Zenon a Alexandra Ziaja. Manželé jsou vystudovaní farmaceuti, proto se Ziaja zabývá výrobou léčiv a výrobky péče o pleť, tělo a vlasy ve vysoké kvalitě. Výrobky Ziaja spojují velice oceňované tradiční složky, jako jsou bylinné přípravky a vitamíny s moderní technologií. Jejich složení je založeno na farmaceutických zkušenostech. 

 

Cílem výrobků Ziaja je dodávat inovativní, moderní výrobky vysoké kvality za přijatelnou cenu. Výrobky dostaly řadu cen a vyznamenání. Firma disponuje svojí vlastní výzkumnou, mikrobiologickou, fyzicko-chemickou a výrobní laboratoří a oddělením kontroly kvality. Zařízení laboratoří a systém kontroly kvality odpovídá evropským standartům a to dovoluje výrobu kosmetických přípravků nejvyšší kvality. Ziaja vyrábí produkty péče o pleť (krémy, tonika, pleťová mléka), péče o tělo (balzámy a tělové emulze), péče o vlasy (šampony, kondicionéry) a intimní hygienu.
 

Ziaja Manuka

Dárková sada Manuka je jako stvořená pro vánoční dárek. Obsahuje extrakt z listů manuky - balmínu košťatého, což je kvetoucí rostlina rostoucí na Novém Zélandu a v jihovýchodní Austrálii. Využití nachází při řešení kožních problémů kvůli jeho antibakteriálním vlastnostem. Snižuje infekci a zklidňuje podráždění. Dokáže hloubkově čistit pokožku a odstraňuje bakterie způsobující akné. Dalšími účinnými látkami jsou glukonát zinku, kyselina oleanolová, sůl kyseliny hyaluronové, hnědé řasy Laminaria ochloreuca a fotostabilní UVA / UVB filtry. 

Balení obsahuje Denní krém 50 ml, Mycí gel 200 ml a Anstringentní tonikum 200 ml. Balíček zakoupíte za 259,- Kč.

Ziaja Arganový a & tsubaki olej

Mezi favority v péči o vlasy patří arganový olej. Balíček Arganový a tsubaki olej intenzivně regenerují poškozená vlasová vlákna, poskytují vlasům lesk a účinně je vyhlazují, chrání konečky před třepením a usnadňují rozčesávání.

Balení obsahuje Vyhlazující šampon 300 ml a Sérum na vlasy 50 ml a je určeno na suché a poškozené vlasy. Zakoupíte ho za 199 Kč.

Soutěž o 6 balíčků kosmetiky Ziaja

Soutěžte s námi o 3 balíčky Manuka a 3 balíčky Arganový a tsubaki olej v náhodném výběru

Soutěžní otázka: Kosmetika Ziaja se vyrábí

a) v Česku

b) v Polsku

c) na Slovensku

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 16.12.2018. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.