OBJEVTE ANTI-TRENDY PRO ROK 2021

Se startem nového roku každý z nás očekává, jaké nové a úžasné věci přijdou. A letos se na ně těšíme o to víc - všichni jsme z posledních turbulentních měsíců právem unavení a vystresovaní. Zasloužíme si radost z drobností, i kdyby jen symbolicky.

S každým novým začátkem jsme plní očekávání, hádáme a přemýšlíme nad tím, co přijde a jaké trendy budou ovládat nádcházející rok. I to je důvod, proč média, blogeři a všichni další nadšenci hledají existující vodítka a postupně publikují to, o čem věří, že nás v roce 2021 chytí když ne přímo za srdce, tak alespoň za oko. Ať už jsou to módní kousky, produkty, různé ingredience, nebo barvy.

Jsou to ale všechno jenom dohady? Nebo výsledek specializovaných výzkumů? A záleží na tom vůbec? Pro každého, kdo se o toto téma zajímá, je v podstatě zásadní, aby byl o krok napřed. A řídit se názorem oblíbených celebrit, značek nebo celé společnosti může tuto cestu značně ulehčit.

Protože byl uplynulý rok výjimečný a některé věci se ve svém jádru změnily, někdy i k dobru, co kdybychom se ohlédli trošku neobvykle? Rozlučme se s rokem 2020 a přivítejme rok 2021 jinak. Ve FOREO věříme v sílu překvapení, proto vám představujeme… ANTI-TRENDY ROKU 2021!

Více na www.foreo.com