Objevte ideální prostory pro obchodní jednání v hotelu Emblem

redakce
09. Květen 2019

Do hotelu The Emblem Hotel, který se nachází kousek od Staroměstského náměstí, se nejezdí hosté pouze ubytovat, je výborně vybavený také k uzavírání obchodů. Díky své poloze nabízí prestižní a velmi snadnou dostupnost a ochotný personál udělá vše pro to, abyste zde v naprostém komfortu uskutečnili obchodní jednání či tiskovou konferenci. 

K těmto účelům jsou v hotelu určené prostory M Lounge, jež si kromě hotelových hostů můžete individuálně rezervovat i vy. Největší místností je Salon disponující místem až pro 40 osob. Nacházejí se zde pohodlné sedačky, křesla a velkoplošná televize. O něco menší je Salonek, kam se vejde skupinka 15 lidí, majících k dispozici též televizi a pohodlné židle. Nejmenší místností je Herna, kterou si můžete pronajmout až pro 6 lidí. Skvěle poslouží například pro jednání s obchodními partnery.

The Emblem Hotel byl založen na myšlence místa pro networking - navazování nových známostí a kontaktů. Pokud máte zájem o členství, pak vám personál nabídne různé možnosti využívání hotelových prostor za výhodné ceny. Vybrat si můžete dle svých preferencí:

· voucher na střešní Jacuzzi s lahví prosecco

· voucher do wellness M Spa pro dvě osoby

· zvýhodněné vstupy do wellness M Spa

· zvýhodněné ceny za pronájem privátních prostor

· voucher a slevy na ubytování v hotelu The Emblem

· možnosti VIP lístků, které má hotel k dispozici pro své hosty a klienty

· vstup na veškeré akce pořádané hotelem

· využití hotelových služeb (concierge, hlídání dětí, dry cleaning, atd.)

Přijeďte si odpočinout a strávit příjemný čas v doprovodu rodiny, kolegů či s obchodními partnery!