Objevte kolekci doplňků Minnie od Kipling pro hravá dětská těla

redakce
31. Květen 2019

Kreslený komiks s Mickey Mousem a jeho kamarády od Walta Disneyho slaví letos již 90 let od svého vzniku a značka Kipling poté, co začátkem roku představila novou kolekci s Mickeym, přináší při této příležitosti novou řadu doplňků inspirovanou postavičkou Minnie, kamarádkou legendárního myšáka. Malé i větší slečny se mohou potěšit hravými batůžky, kabelkami, školními penály a taškami. Hezkým dárkem můžete udělat radost například k blížícímu se Dni dětí. Roztomilé batůžky budou navíc praktické i na výlety.

Děti budou mít radost z doplňků zdobených portrétem rozesmáté myšky Minnie. Vynikají však také netradičními retro materiály - objevte stylový průhledný batoh nebo peněženku s měnícím se obrázkem. Úplnou novinkou jsou lesklé metalické kabelky, které odrážejí široké spektrum barev. Doplňky mají praktické prostorné kapsy, které můžete využít k více účelům a například batoh D Alber lze přeměnit na tašku přes rameno či ledvinku.

Soutěž o školní batoh SEOUL GO S, Doodle Play Bl

Soutěžte s námi o školní batoh  SEOUL GO S, Doodle Play Bl

Soutěžní otázka: Jaké zvíře má v logu značka Kipling?

a) myš

b) kočku

c) opici

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 13.6.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.