Objevte kouzlo hotelu SwissHouse v Mariánských Lázních

Tezera Švecová
05. Duben 2019

Lázeňské město Mariánské Lázně se pyšní nejen okolní neporušenou přírodou, čistým prostředím a léčivými minerálními prameny, ale také romantickými kolonádami, příjemnými kavárnami, restauracemi a útulnými hotely, kterých je zde opravdu nepřeberné množství, stačí si jen vybrat. My vám dnes přiblížíme Boutique Hotel SwissHouse.  

Boutique Hotel SwissHouse v Mariánských Lázních se stal v loňském roce součástí výběrového klubu nejlepších českých ubytovacích zařízení na webových stránkách AmazingPlaces.cz. Hotely a penziony, které jsou součástí tohoto projektu, spojuje jednoduchá myšlenka: "Co kdybyste nemuseli za skvělými službami, pohodlím a krásou jezdit do zahraničí?" David Folprecht, jednatel Boutique Hotel SwissHouse, říká: "Jsme opravdu pyšní, že naše služby oceňuje stále rostoucí množství hostů i partnerů. Projekt AmazingPlaces.cz navíc patří k těm, které sami dlouhodobě sledujeme, a tak nás o to více těší, že jsme nyní jeho součástí."

V loňském roce prošel Mariánskolázeňský Boutique Hotel SwissHouse mnoha vylepšeními. Na útulnosti a pohodlí přidaly každému pokoji tolomeo lampičky Arthemide, nové smart televize a lednice, některé koupelny dostaly dokonce zcela nový kabát. Rekonstrukcí prošlo také hotelové spa, kde přibyly župany s logem hotelu. Novou výbavu dostala kuchyně, zde pro vás kuchaři každou 1. neděli v měsíci vaří speciální degustační menu. Loňský rok přinesl také nově zrekonstruovaný bar a nové pohodlné lavice do lobby. A pro hosty, kteří přijedou elektromobilem, je na parkovišti připravena elektro nabíječka. 

Oblíbenost hotelu a spokojenost hostů s poskytovanými službami dokládá také certifikát Booking.com s hodnocením 9,0 a nominace hotelu SwissHouse mezi TOP nejkrásnějšími místy České republiky za rok 2018 podle týdeníku Euro ve spolupráci s projektem Amazing Places.