Objevte moderní oázu klidu v lázních hotelu Emblem

Klára Kudrnáčová
04. Září 2018

Pražský Emblem Hotel je místem, kde se střetává jedinečná architektura s designovým interiérem a kvalitními službami, které jsou hostům šité přesně na míru. V srdci rušné staré Prahy tak naleznete vše, co si na dovolené, chvilky relaxace po práci nebo pracovní cestě budete přát - klid, komfort a řadu jedinečných zážitků.

Dokonalý odpočinek a blahodárné ticho si dopřejete v lázní M Spa, které se nacházejí ve dvou nejvyšších patrech hotelu. Lázně jsou zaměřené na individuální potřeby hostů. Při své návštěve si můžete dopřát některou z láněských procedur, posezení v parní lázni nebo sauně a posílit si tak imunitu před nadcházející zimou. Součástí wellness M Spa je také uniátní terasa se střešní vířivkou, ze které si budete moci užít nezapomenutelný výhled na Pražský hrad.

Pokud si potrpíte na profesionální kosmetickou péči, budou pro vás lázně M Spa tím pravým místem. Právě tady se vaše ruce i nohy dočkají nebeského hýčkání v podobě luxusní manikúry a pedikúry Jessica, která zahrnuje krémový zábal, prokrvující masáž, modelaci nehtů, úpravu nehtového lůžka a klasické lakování barvou dle vašeho výběru. V rámci pedikúry svým nohám navíc ulevíte odstraněním ztvrdlé kůže a blahodárnou exfoliací. Možná je také aplikace laku GELaration, jenž zanechá vaše nehty dokonalé až po dobu tří týdnů a to bez poškození vašich přírodních nehtů.

Zastavte se do konce září a využijte jednu z neodolatelných slev!

- 30% na masáže a kosmetiku
- 10% na produkty
- 20% na jacuzzi a produkty, které si zakoupíte dohromady s masáží nebo kosmetikou