Objevte přebalovací kabelku PacaPod, s níž se chlubí i celebrity!

Markéta Sirotková
08. Březen 2018

Odchod z bytu s malým dítětem a se všemi nezbytnostmi se občas podobá malé vojenské operaci. Při odškrtávání seznamu věcí, bez kterých se ani jeden z vás neobejde, za hlasitých požadavků vaší ratolesti a při manévrovacích operacích s kočárkem je nutné soustředit se na to nejdůležitější. Přesně s tímto požadavkem vznikala praktická přebalovací taška ke kočárku PacaPod se systémem 3v1, která má navíc ještě jeden bonus. Je elegantní a stylová, takže vás neomrzí ani poté, co vaše děti odrostou plenkám.

Unikátní systém 3v1 pomáhá zkrotit chaos, takže přesně víte, kam sáhnout. Každá kabelka PacaPod má v sobě dvě menší tašky - přebalovací organizér a termotašku. Obě dvě lze vyjmout a používat samostatně. PacaPod je navíc ušitá z odolných a lehkých materiálů, díky nimž šetříte svá záda i síly. Součástí každého balení jsou navíc dvě karabinky, s jejichž pomocí připnete kabelku na madlo kočárku. Originální designové řešení však nabízí další variabilní možnosti. Tašku můžete jednoduše nosit přes rameno a nově také jako batoh.

Rodiče se sportovnějším přístupem jistě ocení minimalistický model Nelson, který se během vteřiny promění v krásný batoh. Přebalovací taška Fortuna zase bude vyhovovat těm, kteří vyznávají klasickou eleganci. Kromě plenek v ní navíc jednoduše uložíte i svůj notebook.

Ať už vám vyhovuje kožená varianta, textilní řešení, trendy batoh nebo kabelka, která skvěle doplní vaše letní šaty, aniž by prozradila, že skrývá plenky a pobryndané dětské oblečení, PacaPod vždy nabízí funkční řešení pro každodenní život. Vyberte si svůj vlastní model na stránkách www.mimmo.cz.