Objevte účinky přes 500 let známé superpotraviny Matcha

redakce
30. Červenec 2019

Značka Urtekram, dánský a zároveň největší skandinávský výrobce a prodejce certifikovaných bioproduktů, představuje novinku Green Matcha. Účinky zeleného čaje Matcha se promítají do kosmetiky právě tak, jako ušlechtilý a jemný japonský čajový rituál.

Šampón Matcha

Šampón Matcha

Denně jsme vystavování negativním vlivům z okolí, proti kterým účinně bojuje řada Green Matcha. Hoďte za hlavu stres a myšlenky na práci, zhluboka se nadechněte a užijte si rituál v podobě péče o tělo a vlasy a následně si odpočiňte u šálku kvalitního čaje. Produkty z řady Green Matcha obnovují zdraví pokožky i vlasů, aktivně chrání a pomocí přirozeně se vyskytujících antioxidantů pomáhají z těla vylučovat škodlivé látky. Jsou čistě přírodní, certifikovány Cosmos Organic, Vegan a CrueltyFree. Zelený čaj Matcha a skladkovodní mikrořasa jsou doplněny o osvěžující vůni růžového grapefruitu a japonského citrusu yuzu.

Kondicionér Matcha

Kondicionér Matcha

Mezi novinky řady Green Matcha patří komplexní péče o vlasy. Šampon Matcha zbaví vlasy nečistot včetně olejů a stylingových přípravků. Díky obsahu zelené matcha a kyseliny hyaluronové vyživí i extra suché vlasy. Vyznačuje se velmi jemnou, nevtíravou vůní, vlasy jsou po umytí hedvábné. 250 ml balení zakoupíte za 169 Kč, 500 ml balení za 189 Kč. Následná péče Kondicionérem Matcha vlasy dokonale vyživí a dodá další dávku hydratace díky obsažené kyselině hyaluronové. Velmi příjemná konzistence se krásně nanáší, nechá působit 2-3 minuty, poté je třeba z vlasů opláchnout. 180 ml balení je k dostání za 165 Kč. Občas je třeba vlasům dopřát speciální péči v podobě Masky na vlasy Matcha, která je obohacená o bambucké máslo, japonskou zelenou matchu a mikrořasu. Vlasy jsou po ní hydratované. Veškeré obsažené přírodní složky jsou v bio kvalitě. Masku aplikujte na mokré vlasy a po 3-5 minutách opláchněte. 150 ml balení zakoupíte za 199 Kč. Veškeré produkty zakoupíte zde.

Maska na vlasy Matcha

Maska na vlasy Matcha

Poté, co dostanou vaše vlasy i tělo tu nejlepší péči, si dopřejte kvalitní matcha čaj, který má nově ve svém portfoliu česká společnost MIX-TEE. Vlajkovou značkou je značka Basilur a ze stejné továrny pochází čaje TIPSON. MIX-TEE se již 25 let zabývá dovozem těch nejlepších čajů ze Srí Lanky a dalších lokalit. Jste-li zvyklí začínat den kávou, udělejte tentokrát výjimku a připravte si matcha čaj, na výběr máte z 6 nových příchutí čajů TIPSON - borůvka, kurkuma a mučenka, skořice a zázvor, med a citrón, máta a Masala Chai.

TIPSON BIO MATCHA Turmeric Passion Fruit obsahuje kromě matcha také kurkumu, zvyšující zdravotní výhody čaje a přírodní aroma mučenky, které dodá lahodnou chuť. Touto směsí nastartujete váš den, je také vhodná pro detoxikaci těla. 25 sáčků pořídíte za 92 Kč. Pod tajemným názvem TIPSON BIO MATCHA Masala Chai se ukrývá zelený čaj a kořeněná směs Masala Chai, která nadchne vaše chuťové pohárky. Celkový pocit pohody navodí na živiny bohaté koření a antioxidanty z matchy. Tento čaj není třeba pít jen ráno, vychutnat si ho můžete po celý den. 25 sáčků zakoupíte za 92 Kč. Tyto a další novinky na vás čekají v kamenných obchodech MIX-TEE, Masarykova 235, Čelákovice, MIX-TEE, Jungmannova 25/13, MIX-TEE Arkády Pankrác a MIX-TEE Centrum Černý most či na www.caje-mixtee.cz

Měli jsme možnost ochutnat čaje Matcha a můžeme je jen doporučit! I bez kávy se dá začít nový den...