Ochutnejte exkluzivní mezcal San Cosme

Milovníci specifického mexického nápoje, zbystřete. Možná o tom doposud nevíte, ale na českém trhu je k dostání kvalitní mezcal San Cosme, který si vás během chvilky získá a poskytne vám autentický mexický zážitek. Ochutnejte již nyní tento nápoj destilovaný z agáve!

Mezcal je jedinečný destilát, který v sobě odráží mexické tradice. Snoubí v sobě mystično své domoviny a exotiku kultury, odkud pochází, v důsledku čehož vzniká unikátní nápoj ojedinělé chuti.

Mezcal San Cosme je exkluzivním zástupcem svého druhu, a proto rozhodně neváhejte a začněte si vychutnávat mexický život plnými doušky. San Cosme pochází z jihu Mexika, konkrétně z oblasti Oaxaca, obsahuje 40 % alkoholu a skvěle si ho vychutnáte v drinku, kde se plně rozvine jeho typická chuť. Za doporučení rozhodně stojí drink Paloma.

Paloma je klasický drink, ve kterém si s vámi bude pohrávat hořká, sladká a kyselá chuť, kterou skvěle dokresluje ostrý tón mezcalu San Cosme. Spolu v kombinaci s tonikem Thomas Henry Pink Grapefruit, který příjemně doplňuje ostrost a kouřové nádechy mezcalu, se jedná o delikátní drinkový zážitek.

Na pohled vás na San Cosme zaujme krystalicky čistá tekutina v krásném balení. Při přivonění vás v nose zašimrá typická vůně agáve, která se snoubí s tóny dřeva a karamelu. Na jazyku vás ohromí úžasně jemná chuť, ve které poznáte kombinaci kouřové agáve a kůže. Jedná se vskutku o delikátní gurmánský zážitek, který vás přenese přímo k mexickým kořenům tohoto tekutého pokladu.

Jedinečný mezcal San Cosme můžete nyní pořídit na webu společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za cenu 1 055 Kč.