Ochutnejte kvalitní Gin Nouaison, tentokrát ve verzi Reserve

Gin Nouaison je dokonalý francouzský gin spojující prvotřídní hrozny s rostlinnými přísadami a zráním v sudech po koňaku v perfektní harmonii chutí. Ochutnejte jeho Reserve variantu a dopřejte si kvalitní zlatavý gin vyzrálý k dokonalosti.

Giny jistojistě patří mezi nejoblíbenější a zároveň nejvariabilnější druh alkoholu. Skvěle se hodí do drinků a dělají tak společnost nejednomu večírku. Gin Nouaison Reserve patří přesně mezi ty giny, které si budete chtít vychutnávat znovu a znovu, a to jak v drinku, tak samotný ve vychlazené sklence s ledem.

Gin Nouaison Reserve je unikátní gin, jehož chuťový profil vytvořil sám mistr destilatér, zakladatel Maison Villevert, Jean Sébastien Robiquet. Je tvořen pestrou paletou čtrnácti exkluzivních rostlinných přísad, díky čemuž je dosaženo výjimečně kořeněného profilu. Nechybí santalové dřevo, bergamot, švestka, cibéba (druh rozinky) nebo vetiver (druh trávy).

Destilace je složitý proces a probíhá velmi pečlivě. Každá surovina je destilována zvlášť a teprve když je proces u konce, jsou všechny spojeny dohromady v 25hl kotli z Charentes. Následně dochází k finální destilaci, díky které je dosaženo harmonického smísení všech přísad. Pomyslnou třešničkou je pak dozrání v sudech po koňaku Le Pérat. Mistrovské dílo je dokonáno a jedinečný Gin Nouaison Reserve je na světě.

THE ROYAL NEGRONI

  • 45 ml Nouaison Gin Reserve
  • 45 Joseph Cartron Vermouth Rouge
  • 2 kapky Fee Brothers Orange Bitters

Ginovou sklenici naplňte ledem. Následně si odměřte všechny ingredience a poté již jen stačí postupně do sklenky přidat gin, vermut a bitters. Můžete dozdobut pomerančovou kůrou. Královské negroni je na světě a vy si můžete vychutnávat jeho plnou a zároveň jemnou chuť. Ochutnejte tento ginový poklad, který je k dostání na webových stránkách www.1er.cz za 875 Kč za 0,5l lahev.