NEWS & ARTICLES

Ochutnejte vánoční čaj Kusmi Tea v limitované edici

Tsarevna je černý čaj ochucený podle staré ruské receptury. Inspirací mu byla tradice malých careven, které o Vánocích zdobily stromek Zimního paláce v Petrohradu. Na rok 2017 současně připadá výročí 150 let od prvního představení značky Kusmi Tea.

Tento vánoční čaj, jehož základ tvoří černý čaj mistrovsky doplněný pomerančem, vanilkou a mandlemi k dokonale zaoblenému aroma a delikátní chuti, která je zvýrazněna dotykem lékořice, jež čaji dodává přirozenou nasládlost. Nezaměnitelná, typicky slovansky výrazná exkluzivní směs.

Čaj je zabalen do kovové dózy, která byla speciálně vytvořena pro limitovanou edici vánočního čaje Kusmi Tea Tsarevna. Kovová dóza obsahuje 200 g sypaného čaje. Snadno se otevírá i uzavírá a čaj je v ní skladován bez přístupu vzduchu – což pomáhá uchovat jeho aroma a chuť. Každý rok se vánoční čaj Tsarevna představí ve zbrusu nové kovové dóze, jejíž design je inspirován zlatým věkem carské Rusi. Pro letošní rok bude Tsarevna oděna v majestátní černé se zlatým zdobením, jež odkazuje na eleganci a vznešenost ruských careven a jejich zdobné tiáry.