Oční kapky HYLO FRESH®: úleva a osvěžení pro vaše oči

Dlouhé hodiny strávené prací na počítači, sledováním televize, tabletu či mobilního telefonu – naše oči si každý den sahají na samé dno. S klesající frekvencí mrkání se zhoršuje i potřebné zvlhčení povrchu oka přirozeným slzným filmem. Nejen z tohoto důvodu je dobré mít po ruce kvalitní zvlhčující oční kapky, např. HYLO FRESH®, které dopřejí unaveným očím rychlou úlevu a spolehlivě je zklidní a osvěží!

Kombinace kyseliny hyaluronové a světlíku lékařského účinně doplňuje a podporuje přirozený slzný film a zmírňuje tak příznaky unavených očí. Použít je můžete i s kontaktními čočkami. Systém COMOD umožňuje přesné dávkování a zabraňuje zpětnému pronikání vzduchu do lahvičky. Díky tomu není třeba používat konzervační látky.

Oční kapky HYLO FRESH® obsahují vysoce kvalitní kyselinu hyaluronovou s výtažkem ze světlíku lékařského, který se v očním lékařství po staletí tradičně používá. Použití vysokomolekulární kyseliny hyaluronové s dlouhým řetězcem hraje při zvlhčení očí zásadní roli. Kyselina hyaluronová dobře ulpívá na povrchu oka, má vysokou kapacitu vázat vodu a díky schopnosti měnit viskozitu neomezuje vidění a poskytuje očím optimální zvlhčení.

Oční kapky HYLO FRESH® lze používat až 6 měsíců po prvním otevření. 10 ml lahvička obsahuje cca 300 kapek. Bez obsahu fosfátů. K dostání jsou v běžné síti lékáren a jejich eshopech.

Návody k použití a další užitečné informace naleznete na www.hylo.cz