Orsay představuje kolekci léto 2019

redakce
27. Březen 2019

Pod názvem SUMMER DREAMS přichází módní značka ORSAY s letní kolekcí. Vždyť teploty na teploměru rostou, a tak brzy odhodíme teplé svršky a oblékneme lehké šaty inspirované stylovými trendy. In jsou letos květinové motivy a zvířecí vzory.

Nová letní kolekce ORSAY Vás vezme na ta nejženštější místa a provede Vás těmi nejnovějšími trendy. Nechte se inspirovat svěžími citronovými potisky, zemitými barvami, ombre, orientálními vzory či barevnou zebrou. Střihům vládne vzdušnost, pohodlnost a oversize modely. Oblečte se do krásných maxi šatů s anglickými výšivkami a lněné látky v barvě pálené sieny. In pro letošní léto jsou pletené doplňky! Sledujte online nabídku e-shopu, který koncem března představí limitovanou kolekci.

Letní móda ORSAY je inspirována westernem - nosí se bundy s třásněmi, květované šaty a také džínovina, jejíž bundy jsou jim skvělým doplňkem. Jednobarevné sukně se dají krásně kombinovat s jednobarevnou bundičkou a pestrobarevným tričkem. Další velkou novinkou je kolekce pro nevěsty, družičky a svědkyně, které opět dominují květy. Nalaďte se na příchod léta s trendy modely ORSAY!