Oslavte světový den zdraví péčí o sebe sama!

Pandemie nám ukázala, jak moc důležité je se o sebe starat, abychom byli zdraví a v dobré kondici. A kdy jindy si tento fakt připomenout než na Světový den zdraví, který připadá na 7. dubna? Zamyslete se nad tím, co pro sebe v tomto směru můžete udělat i c o pro vás zdraví obecně vlastně znamená.

Letošní den zdraví vnímá společnost FOREO velmi silně. Být zdraví a cítit se dobře si totiž zasloužíme všichni. Jako dílek do skládačky pasuje well - being a wellness, které v roce 2023 přichází díky novým technologiím ke slovu o poznání důrazněji než v minulých letech.

Technologie se každou chvílí vyvíjejí a už teď dokážou měnit náš život k lepšímu. Platí to nejen pro zábavu, ale i to, jakým způsobem pozorujeme vlastní zdravotní stav. Jsme svědky vývoje nových aplikací, nosných zařízení a dalších přístrojů, které umí monitorovat skoro všechno – od srdečního tepu až po stravovací návyky.

„Ve společnosti FOREO věříme, že během příštích pár let budou vyvinuta nová zařízení a technologie, které zlepší naše zdraví a vnitřní pohodu. Než se tak stane, je škoda své vlastní já do té doby upozadit. Proto jsme pro vás sestavili seznam námi doporučovaných high - tech zařízení, díky kterým se budete cítit lépe, zdravěji a šťastněji. A to nej en na Světový den zdraví, ale každý den bez rozdílu!“ říká Vladimir Cuturilo, generální ředitel pro FOREO Eastern Europe.

ZDRAVÁ PLEŤ

Stavebním kamenem zdravé pleti je její čištění. Protože jde o činnost, kterou byste měli vykonávat alespoň jednou denně, je dobré si ji co nejvíc usnadnit.

Nejnovější chytrý nástroj pro čištění pleti je sonické zařízení LUNA™ 4 , umožňuje pleť čistit jemně, ale do hloubky. Snadno se používá, a vy si t ak v pár krocích vytvoříte vlastní čisticí rutinu. Nejenže si můžete přizpůsobit čištění dle svého typu pleti, ale také podle jejích specifických požadavků – včetně ročního období, konkrétního dne nebo dokonce podle jednotlivých částí obličeje. V aplikaci FOREO si snadno nastavíte intenzitu ošetření, která vám nejvíce vyhovuje.

Klinické studie prokázaly, že přístroj odstraňuje až 99 % nečistot, kožního mazu a zbytků make - upu a je 35x hygieničtější než kartáčky s nylonovými štětinami.

ZDRAVÍ ÚSTNÍ DUTINY

Z řady klasických zubních kartáčků vystupuje kartáček ISSA™ 3 vyvinutý značkou FOREO , který perfektních výsledků dosahuje díky intenzivním pulzacím a měkkým, ultra hygienickým silikonovým štětinkám. Kromě zubů pečuje o celou ústní dutinu.

Zubní kartáček ISSA™ 3 je navržen tak, aby se s ním zacházelo stejně dobře jako s klasickým kartáčkem, ale aby výsledky odpovídaly elektronickým modelům. Místo oscilace ale jemně pulzuje, tudíž je šetrnější pro dásně při zachování maximální pečlivosti v odstraňování zubního plaku a prevence zubního kazu i kamene. Díky neporéznímu silikonu se kartáček ISSA™ snadno čistí a neusazují se na něm bakterie, jako se tomu stává u kartáčků s nylonovými štětinami.

Kartáček ISSA™ 3 ctí styl značky FOREO – je elegantní a ergonomický – a nabízí jedinečný zážitek z čištění zubů, které jsou bělejší, zářivější a zdravější, včetně dásní a celé ústní dutiny.

Více informací o společnosti FOREO, přední světové značce dermatologických produktů, budoucích trendech a inovacích, se dozv íte na www.foreo.com nebo na @FOREO . Produkty FOREO zakoupíte na www.foreo.com , nebo na notion.cz . #HealthForAll *Klinická studie v podobě 28denního testování spotřebiteli