Oslavte Valentýna se skleničkou výborného koktejlu

Klára Kudrnáčová
07. Únor 2018

Svátek svatého Valentýna se blíží, a pokud stále přemýšlíte, čím letos překvapit svou drahou polovičku, co jí třeba připravit skvělý míchaný drink? Dámy mohou sáhnout po Johnnie Walker Red Rye Finish, skvělé skotské whisky, pánové pak určitě svou vyvolenou potěší delikátním Baileys Chocolat Luxe. Koktejly z těchto dvou skvělých značek rozhodně své lásky nezklamete.

Každý chlap miluje whisky

Hledáte-li dárek pro svého výjimečného muže, vsaďte na whisky Johnnie Walker Red Rye Finish. Tato skotská whisky je vyrobena v limitovaném množství od největších expertů na její blending. Na svoji chvíli čekala v sudech po bourbonu a posledních šest měsíců dozrávala v sudech po žitné whiskey. Díky tomu se může chlubit dokonalou kombinací intenzity a sladkosti, ozvláštněné ovocnými tóny a kořením. Kdy jindy darovat tuto výjimečnou whisky svému muži než na Valentýna? Anebo možná lépe, umíchejte mu z ní svůdně červeně zabarvený koktejl Manhattan.

A co potěší ženu?

Snad žádná ženy neodmítne skleničku, ve které se rozeznívají jemné tóny likéru Baileys Chocolat Luxe na ledu. Prémiový likér kromě vynikající jemné irské whisky a čerstvé smetany obsahuje také speciálně vybranou čokoládu z Belgie s vysokým až 45% podílem kakaových bobů s příměsí vanilky z Madagaskaru. Prožijte svátek zamilovaných s lahodnými tóny smetanového likéru, který si nejlépe vychutnáte na ledu, nebo ve vaší oblíbené kávě.