Osvěžte tělo a mysl balijským vodním rituálem díky limitované kolekci The Ritual of Banyu

Klára Kudrnáčová
06. Duben 2018

Probuďte své tělo, mysl a duši díky nové limitované kolekci The Ritual of Banyu, která se inspirovala tradičním očistným rituálem z exotického ostrova Bali.

Oddejte se rituálu Banyu v několika krocích. Sprchová pěna dopřeje vaší pokožce hedvábnou očistu, aniž by ji vysušila. Tělový peeling důkladně čistí odumřelé buňky díky kombinaci mořské soli a změkčující řasy. Tělový krém obsahuje velké množství vitamínů díky mořským řasám. Zklidní a osvěží pleť a dodá jí zářivý vzhled. Pro pečlivou hydrataci a obnovení zvolte splash mask. Zahajte den rychlým ranním rituálem. Masku stačí přidat do vody, promíchat a pak několikrát opláchnout tvář. A na závěr si odneste energii rituálu Banyu do celého dne s parfémech Océan Infinipro ni a Océan Indigo pro něj.

Dopřejte si The Ritual of Banyu také v podobě kuchyňského setu, v němž najdete šetrné mýdlo a balzám, které citlivě pečuje o vaše ruce. Stačí zavřít oči a díky interiérovému parfému a vonným tyčinkám se rázem ocitnete v podmanivé atmosféře indonéského Bali. Působivou moc tohoto přírodního ráje si s sebou můžete odnést kamkoli v podobě krásné lahve s křišťály a akvamaríny, které očišťují vodu a dodávají energii a vitalitu.

Nový design produktů váš byt či dům ještě více ozdobí a díky jedinečnému složení poslouží vaší pokožce.

Příběh Rituals se začal psát v roce 2000. Tato světoznámá značka v loňském roce oslavila 10 let působení na českém trhu. Celá filozofie značky je prostá. Říká, že štěstí se skrývá v maličkostech. Pocitu štěstí tak můžete dosáhnout každý den. Stačí si pomocí kvalitních produktů z přírodních ingrediencí vytvořit malé rituály plné péče a vůně.

Pokud se vám Rituals líbí, navštivte stránky www.rituals.cz nebo některou z poboček v pražských obchodních centrech a nově také v Brně v OC Olympia a v OC Palác Pardubice.