Osvoboďte červenec od plastových obalů s kosmetikou LUSH!

Kosmetika LUSH je „profláknutá“ hned několika úžasnými charakteristikami – je ručně vyráběná, je čerstvá a je nahatá. Většina produktů totiž patří do kategorie naháčů, neboť nemá žádný natož pak plastový obal.

A protože i malá změna může přinést velké výsledky, přistoupila kosmetika LUSH k bezobalové výzvě na měsíc červenec. Vyzkoušejte některý z těchto bezobalových produktů do sprchy a zažijte nejen bezva osvěžení s voňavými produkty, ale také super pocit, že pomáháte planetě.

Jen co vlezete do sprchy, popadněte některý z nahatých sprchových gelů, který hydratuje a příjemně regeneruje unavenou pokožku. Vybrat si můžete třeba gel s vůní osvěžujících citrusů v kombinaci s lisovaným olivovým olejem nebo grapefruit s bergamotem. Po sprše nezapomeňte pokožku povzbudit aplikací tělového peelingu se silicí z tangerinek a hydratujícími másly.

Pro rychlou sprchu před dalším pracovním nasazením nebo třeba schůzkou, vám pak poslouží nahaté mýdlo nebo sprchový olej. Mýdlo Sea Vegetable obsahuje levandulovou silici, mořskou sůl a řasu. Sprchový gel pro „draky“ s dračím ovocem nádherně voní a maková semínka vás očistí. S těmito přípravky se vaše pokožka dostane do formy raz dva. A kdyby snad ne, po použití tělového kondicionéru Tingle se zvláčňujícími účinky už to bude perfektní.

A aby i vaše vlasy pocítily špičkovou přírodní péči, musí se rozhodně seznámit s šampukem, neboli „hanbatým“, tuhým šampónem, a lisovaným kondicionérem. S šampónem o vlasy bude pečovat kokosový krém a bio kokosové mléko, díky kterým si budete připadat jako v tropickém ráji. Opojnou kombinaci doplní kondicionér s vůní jahod a vanilky, nazvaný American Cream.

Pro doplnění kompletní péče z řad bezobalové kosmetiky LUSH ještě musíte rozhodněte vyzkoušet sprchové bomby. Zatímco Comfort Zone vás uklidní díky aroma černého rybízu a bergamotu, Not Sleepy vám mixem sicilských citrónů, limet a brazilského pomeranče zkrátka nedá spát!

Nechte kosmetiku LUSH aby vás provázela celý měsíc červenec a poznejte tak její bezobalové, čerstvé produkty na vlastní kůži.