Pandora představuje sofistikované šperky Pandora Signature

V této sezóně představuje Pandora novou řadu designů pro ikonickou kolekci Pandora Signature.

Sofistikovaně vytvořená kolekce Pandora Signature je definována svou lineární krásou s rozpoznatelným architektonickým vzhledem, který evokuje sílu, moderní ženskost a jednoduchost. Nové šperky jsou výsledkem dalšího vývoje geometrického pevného náramku I-D, který se stal symbolem celé kolekce, vyznačují se logem Pandora a jedinečnými detaily a celý jejich design je obsáhlé pojednání o osobním stylu.

Kruhové náušnice Logo a korálky z kolekce Pandora Signature představují novou techniku makroperliček, což je nový prvek v kolekci Signature

 

„Náš pevný náramek Pandora Signature l-Dje nyní uzavřený náramek se subtilnější siluetou zdobenou pavé z kubické zirkonie," sdělili viceprezidenti a kreativní ředitelé společnosti Pandora, A. Filippo Ficarelli a Francesco Terzo.

„Design pevného náramku Pandora Signature I-D jsme přenesli také do prstenu a vytvořili jsme tak nové základní šperky, jimiž se můžete ozdobit, kdykoli a jakkoli chcete." Design pevného náramku Pandora Signature I-D se promítl do prstenu, aby tak vznikly nové základní šperky. jimiž se můžete ozdobit, kdykoli a jakkoli chcete".

 

Nové designy Pandora Signature nabízené v pozlacení 14karátovým růžovým zlatem a v postříbření dodají vašemu stylu nový rozměr. Vyberte si z kolekce Pandora Signature jeden impozantní šperk nebo navrstvěte několik šperků typu statement s různými kovovými povrchovými úpravami a vytvořte si výjimečný, rafinovaný vzhled, který bude jedinečně váš.

Přidejte ke svému stylu Signature přívěsek Logo, pavé a korálky z kolekce Pandora Signature a získejte ještě fantastičtější vzhled