Paula’s Choice: americký sen o zdravé a krásné pleti

Klára Kudrnáčová
31. Srpen 2018

Pravidelnou péči o pleť nesmí žádná žena a zvláště pak po třicítce podcenit. Při správném a hlavně každodenním ošetřovní umí správně zvolená kosmetika zpomalit známky přibývajících let. Pro některé ženy platí, že se u nich čas zastavil a téměř s jistotou jsou to především ty, jež o sebe pečují od mládí. K základním krokům patří čištění, tonizace a následná péče. Tím dalším, stejně důležitým, je ochrana proti nepříznivým dopadům slunečního záření. V nabídce americké kosmetiky Paula’s Choice naleznete čisticí a odličovací přípravky, tonika i pěsticí a ochranné krémy pro všechny typy pleti včetně citlivé.

Čištění a odlíčení

Tou nejzákladnější věcí je dokonalé odlíčení a zbavení pleti všech nečistot, které na ní ulpěly během dne. Vyzkoušet můžete například čistící přípravek Skin Balancing Oil-Reducing Cleanser, který je vodou omyvatelný a tvoří jemnou pěnu. Je určený pro normální, smíšenou a mastnou pleť a působí proti rozšířeným pórům, komedonům i vráskám.

Paula's Choice - Čistící přípravek Skin Balancing

Paula's Choice - Čistící přípravek Skin Balancing

Tonizace

Tonizaci pleti mnoho žen podceňuje. Používání tonika má blahodárný vliv na pleť, která je hydratovaná a lépe připravená na další péči. Tak je tomu i v případě použití tonika redukující póry Skin Balancing Pore-Reducing Toner s anti-aging efektem, které účinkuje proti rozšířeným pórům a komedonům. Zásobuje pleť antioxidanty a látkami, které blahodárně působí na obnovu a zlepšení funkcí poškozené pleti. Protizánětlivé složky posilují a zklidňují pokožku a zanechávají ji hedvábně hladkou a vláčnou. Ideální pro normální, smíšenou a mastnou pleť.

Paula's Choice - Tonikum redukující póry Skin Balancing

Paula's Choice - Tonikum redukující póry Skin Balancing

Péče a ochrana

Odlíčená a tonizovaná pleť dokáže mnohem účinněji vstřebávat látky obsažené v pěsticích produktech. O tom, že sluneční záření může na nechráněné pleti vyvolávat pigmentové skvrny a předčasné vrásky, se dávno polemiky nevedou a SPF faktor je běžnou součástí denních krémů. K péči o pokožku vyzkoušejte Denní Skin Balancing Ultra-Sheer Daily Defense SPF 30 poskytující mnohočetné účinky proti stárnutí. Hedvábné, čisté složení se širokospektrou ochranou proti slunci redukuje vrásky a pigmentové skvrny. Je bohatý na antioxidanty a složky komunikující s buňkami, které prokazatelně pomáhají mladšímu vzhledu. Hydratuje pleť, současně minimalizuje mastnotu a zmírňuje suchost. Výborný pro pleť náchylnou ke tvorbě pupínků.

Paula's Choice - Skin Balancing Hydratační krém s faktorem SPF 30

Paula's Choice - Skin Balancing Hydratační krém s faktorem SPF 30

O společnosti Paula’s Choice

Prestižní americkou společnost nabízející kompletní řadu výrobků v péči o pleť pro ženy i pro muže založila Paula Begoun. Majitelka i tvář značky v jedné osobě do ní promítla své negativní zkušenosti s kosmetikou obsahující ingredience, které
abnormálně škodí pleti. V souladu s nejnovějšími vědeckými výzkumy Paula’s Choice již od roku 1995 vyvíjí produkty, které nejsou testovány na zvířatech a jsou 100% bez chemických přísad a barviv.