Pěna do sprchy SABON - skvělý parťák na léto

redakce
31. Červenec 2019

Obyčejné sprchování bývá nuda, proto čas od času není od věci si ho trochu zpříjemnit. Pakliže vás už omrzely běžné sprchové gely a oleje, můžete vyzkoušet pěnu do sprchy značky Sabon, která se pro svoji unikátní lehkou konzistenci stala ideálním společníkem na léto.

Na výběr je několik vůní pro ženy i muže. Vyzkoušejte například Pěnu na mytí těla Blooming Lime, která vás překvapí nejen krásným obalem, ale také jemnou konzistencí a vůní. Díky přírodním extraktům z rýže a kukuřice citlivě čistí pokožku a hydratuje ji. 300 ml balení pořídíte za 380 Kč. Clear Dream, to je koupelová pěna v neméně romantickém balení pro jemnou očistu těla a hydrataci pokožky. Pěnu vmasírujte do vlhké pokožky a smyjte. 300 ml balení zakoupíte za 380 Kč. Voňavou trojku uzavírá pěna Green Mediterranean ve stejném balení a množství a za stejnou cenu 380 Kč.

Najít koupelové a tělové výrobky vhodné pro muže může být výzvou, ale Sabon věnuje pánům rovnou celou řadu produktů péče o pleť a tělo. Nabídka obsahuje pánské tělové mléko, peeling, šampon, vody a balzámy po holení, ale také koupelovou pěnu. Výrobky nejsou přehnaně parfemované, vůně je svěží, přesto mužná. Kolekce Gentleman nabízí mužům ty nejlepší produkty s přírodními ingrediencemi, protože i oni si zaslouží rozmazlování. Jemně voní po pačuli. 

Sprchová pěna jemně myje a důkladně čistí pokožku, má uklidňující účinky. Díky extraktům heřmánku a levandule příjemně voní. Je obzvláště vhodná do letních měsíců, neboť má lehkou konzistenci a je vhodná i pro citlivou pokožku. Balena ve skleněné lahvičce po 300 ml za 380 Kč.