Pětiletý deník uchová všechny vaše vzpomínky a přání

Nedávno jsme vám přinesli rozhovor s Janou Valíčkovou, autorkou pětiletého deníku Tam & zpět. Jedná se o deník, ve kterém je pro vás na každý den v roce připravená jedinečná otázka, která se po roce opakuje. Deník uschová vaše životní etapy na jednom místě a umožní vám kdykoli se k nim vracet. Kým jste byl/a? Kým jste teď? A kým se chcete jednou stát? Pětiletý deník je vlastně taková životní kronika svého autora plná myšlenek, postřehů a událostí běžného života.

Každý den odpovíte na jednu otázku, která se opakuje po období pěti let v ten samý den. Z tohoto důvodu je na stránce 5 odstavců - pro jakýchkoli pět let ve vašem životě. Odpovědi, které si v daný rok zapíšete vždy do jednoho odstavce, tvoří den za dnem obraz o tom, kým skutečně jste a co všechno na své cestě životem zažíváte. Jednoduše si tak ujasníte, jak se mění vaše názory, situace či jak jste se v uplynulých letech cítili. 

Nečekejte na 1. ledna, začněte si do deníku zapisovat klidně dnes, stačí ho otevřít na té správné stránce a zapsat první odpověď na ne jen tak ledajakou otázku. Nad každou z nich autorka pečlivě dumala spolu s týmem koučů.

Díky deníku Tam & zpět budete moct zpětně nahlédnout do jednotlivých oblastí vašeho života a zhodnotit, jak se rok po roce vyvíjí. Listovat deníkem je jako listovat vlastním životem. Deník navíc výborně poslouží i jako dárek pro každého kluka, holku, muže či ženu. K vepsání osobního vzkazu slouží přiložená kartička.

Blížící se doba dovolených a s nimi spojených cestování přímo vybízí k tomu vzít si na cesty deníček, kam si zapíšete své zážitky, pocity a na poslední volné strany vlepíte fotky. Pětiletý deník je navíc k dostání ve dvou velikostech, z nichž právě menší, "cestovní" balení, se vejde do každé kabelky. Jste-li spíše přemýšlivější typ a potřebujete na své myšlenky více prostoru, oceníte větší velikost deníku, který vám bude společníkem třeba na nočním stolku, než se po náročném dni uložíte ke spánku.  

Pořiďte si pětiletý deník jen tak pro radost a pro uschování vašich vzpomínek, nebo jako originální dárek pro vaše blízké. V nabídce jsou 2 velikosti deníku a 2 barevné varianty - modrá a růžová. Pětiletý deník Tam & zpět zakoupíte na webu Tam&Zpět za 499 Kč a větší za 589 Kč.