Pivní novinky pro krásné a bohaté vlasy

Tezera Machová
19. Srpen 2019

Česká značka poctivé kosmetiky s vysokým obsahem přírodních ingrediencí, Manufaktura, uvedla 1. července na trh oblíbenou pivní kosmetiku v novém vylepšeném složení. Produkty inspirované staletou tradicí českého piva a jeho výjimečnými účinky pro krásné vlasy se nyní pyšní zdokonalenými recepturami obsahující nové ingredience a zajišťující ještě intenzivnější a jemnější vlasovou péči.

Extra jemný revitalizující šampon bez obsahu SLES s pivem, kofeinem, výtažkem z chmelu a ječmene podporuje růst a objem vlasů, intenzivně hydratuje, regeneruje a ochraňuje vlasy. Posilující a ochranná pivní vlasová maska bez silikonů obsahuje přírodní oleje a kofein pro regeneraci, hydrataci, pevnost, lesk a ochranu vlasů. Unikátní vlasové sérum podporuje růst vlasů (až +28 200 nových vlasů) a zamezuje jejich vypadávání s Redensyl® komplexem, přírodním kofeinem a chmelem.

1)Umyjte si vlasy regeneračním a extra jemným Šamponem snů a na závěr je opláchněte studenou vodou.

2) Alespoň 2x do týdne aplikujte blahodárnou dávku přírodních ingrediencí ve formě Posilující vlasové masky.

3) Každý den vmasírujte ke kořínkům Intenzivní aktivační vlasové sérum - pokud nepolevíte, za 3 měsíce se můžete těšit až na +28200 nových vlasů.

Nyní máte možnost si s Manufakturou zasoutěžit o 3 produkty, s jejichž pomocí dopřejete svým vlasům blahodárný rituál pro jejich krásu a vitalitu:

Soutěž o 3 balíčky pivní kosmetiky

Soutěžte s námi o 3 balíčky pivní kosmetiky (každý balíček obsahuje šampon, vlasovou masku a vlasové sérum).

Soutěžní otázka: Odkud pochází výtečné pivo, které je součástí pivní kosmetiky společnosti Manufaktura?

a) z Žatce

b) z Benešova

c) z Plzně

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 1.9.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.