Plantronics představuje nová sportovní sluchátka

BackBeat FIT 500

Nová řada bezdrátových sportovních sluchátek BackBeat FIT nabízí ochranu proti vodě a potu, stabilitu, jedinečný způsob nošení a silný zvuk pro motivaci ke skvělým osobním výkonům. Společnost Plantronics je průkopníkem v oblasti audio a přenosných technologií. V současné době rozšiřuje své sportovní portfolio o novinku BackBeat FIT Family. Jedná se o celou řadu bezdrátových sportovních sluchátek, které se hodí k aktivnímu životnímu stylu každého uživatele.

BackBeat FIT 300

BackBeat FIT 300

Pokud rádi posloucháte hudbu při sportu pak jsou nová sluchátka Plantronics BackBeat Fit určena právě vám. Díky kvalitě a výkonu zvuku budou vaše sportovní zážitky naprosto dokonalé. Hudba Vám pomůže umocnit veškeré fitness zážitky – od tréninků pro začátečníky přes běh či jógu až po pokročilé tréninkové programy nebo maratony. Navíc nová řada BackBeat FIT disponuje speciální ochranou proti potu. Jsou vodotěsná a můžete tak vyběhnout i do nevětšího lijáku.

BackBeat FIT Family

- Řada BackBeat FIT 300 nabízí jedny z nejlehčích Bluetooth® sluchátek na světě, které jsou určeny pro fitness i každodenní využití. Bezdrátová sluchátka BackBeat FIT 300 nabízejí diskrétní, ultralehký, přenosný a potu odolný design, jež slibuje pohodlí i stabilitu a zabraňuje nechtěnému hluku v posilovně či tělocvičně. Kombinace kabelu s nízkým třením, šestihodinová životnost baterie a patentovaného bezpečného systému ušního hrotu vytváří ze sluchátek BackBeat FIT 300 dokonalý produkt pro aktivní i každodenní použití a současně poskytuje plnohodnotný zážitek z poslechu.

- BackBeat FIT 500 jsou určeny těm, kteří jsou rádi aktivní a chtějí vstoupit do světa bezdrátových sluchátek. Řada BackBeat FIT 500 nabízí dokonalý zážitek před, během i po tréninku, až 18hodinovou kapacitu baterie, ochranu proti potu a pohodlné ušní hroty s paměťovou pěnou, které blokují šum a pomáhají uživatelům soustředit se na hluboký a bohatý zvuk.

- Edice BackBeat FIT Training a BackBeat FIT Boost vycházejí z proslulých bezdrátových sluchátek BackBeat FIT společnosti Plantronics a představují dvě nové vylepšené verze, které uživatelům pomohou splnit své osobní očekávání a motivují je k lepším sportovním výkonům.

BackBeat FIT 300 a BackBeat FIT 500 jsou na Českém trhu dostupné prostřednictvím autorizovaných partnerů a prodejců. Edice BackBeat FIT Boost a BackBeat FIT Training budou v České republice k dostání od roku 2018.

Užijte si svůj sportovní výkon naplno, bez rušivých elemntů, jen za poslechu své oblíbené hudby. Vyzkoušejte nová sluchátka BackBeat FIT.