Plantronics Voyager: připojte se k životu na cestě

Klára Kudrnáčová
16. Únor 2018

Technologie bluetooth už léta usnadňuje životy lidí a její využití se neustále rozšiřuje. Neustále se rozvíjí i bluetooth sluchátka. Bezdrátová komunikace je budoucnost a ovládání pomoci hlasových příkazů se stává běžnou součástí našich životů. Společnost Plantronics patří v této oblasti ke špičce na trhu a její bluetooth sluchátka Voyager s technologií potlačení okolního šumu, poskytují nepřekonatelnou zvukovou čistotu a celodenní komfort pro dlouhé hovory.

Plantronics je průkopníkem zvuku a světovým lídrem v odvětví komunikačních technologií. Vytváří inteligentní a přizpůsobivá řešení, která podporují nejdůležitější potřeby zákazníků: zažít a usnadnit jednoduchou a jasnou komunikaci a zároveň si užít prostředí bez rozptýlení. Řešení společnosti Plantronics jsou využívána po celém světě, jak spotřebiteli, tak firmami a jsou optimální volbou pro otevřené kancelářské prostory. Plantronics nabízí vysoce kvalitní komunikační řešení, které zákaznici oceňují, a v zájmu budoucích požadavků je také neustále inovuje. Plantronics dodává nejen špičkové Bluetooth sluchátka, ale nabízí také moderní metody sjednocené komunikace (UC), sofistikovaný zákaznický servis a kvalitní datovou analýzu.

Jednou z hlavních výhod technologie Bluetooth je velmi snadné propojení s vaším chytrým telefonem, který je jedním z nejčastěji používaným spojením s okolním světem. Stále více lidí chce fungovat bezdrátově a neobtěžovat se zamotanými kabely. Bezdrátová komunikace je budoucnost a ovládání pomoci hlasových příkazů bude běžnou součástí našich životů. I většina domácností je již vybavena různými vychytávkami a nezbytnými pomocníky, které můžeme ovládat na dálku pomocí aplikací pro chytrý telefon, právě prostřednictvím Bluetooth.

Voyager jsou nová diskrétní Bluetooth sluchátka s technologií potlačení okolního šumu. Sluchátka od značky Platronics přinášejí výjimečné zvukové zážitky pro všechny co se nespokojí s obyčejným zvukem a chtějí zažít víc. Poskytují nepřekonatelnou zvukovou čistotu a celodenní komfort pro dlouhé hovory. Dynamické senzory ztlumení vás upozorní na začínající hovor a jednoduše ho spojí. Jejich lehký a vyvážený design umožňuje pohodlné nošení bez omezení. Můžete s nimi využívat volání hands-free.